Prodej bytu 2+kk bez realitky

Nad Zámkem, Třebíč - Podklášteří, Kraj Vysočina

2.457.700 Kč

Popis

V říjnu 2017 jsme zahájili rezervace projektu Bydlení u zámku v Třebíči. Výstavba bude zahájena v roce 2018 a dokončena v roce 2019.
Byt 2+KK o výměře 63,26 m2 s velkorysou lodžií o výměře 13,08 m2 a úložnou kójí o výměře 7,54 m2 je situován ve 2.NP a je orientován na jihovýchodní stranu. Objekt charakterizuje nízko-nákladové bydlení, komfortní řešení zvukového a tepelného útlumu, bezbariérový přístup, moderní výtah, dřevěná okna, výhled do velkorysého parku (relaxační zóny), který bude vlastněn majiteli bytů a především velmi výhodný poměr ceny a kvality bydlení. Zdrojem tepla pro vytápění i ohřev TV bude dálkový teplovod.
Možnost (nikoliv povinnost) dokoupení garážového stání za cenu 268 500,-.
Využijte příležitosti upravit si dispozičně byt podle svých představ včetně vybavení koupelny a WC. Změny jsou možné od daného standardu jak směrem nahoru, tak i dolu. V ceně není zahrnuta kuchyňská linka a poplatek zřízení elektroměru.
Ve východní části původního areálu Školního statku v Třebíči, v klidné a atraktivní lokalitě Nad Zámkem, která leží asi 400 m severozápadně od centra města, 200m západním směrem od baziliky sv. Prokopa, budujeme bezbariérové bytové domy. Byty jsou vzdáleny 50m od zámeckého parku, 700m od říčních lázní Polanka, 500m od autobusového nádraží a 1200m od vlakového nádraží. Dálnice D1 je vzdálena 24km po silnici s obchvaty obcí. Výjezd k D1 je mimo centrum města. Dům je projektován pro všechny věkové kategorie.
Využijte komplexnosti služeb developera. Vlastními pracovníky zajišťujeme koordinaci výstavby i následný prodej bytů. Pro investory můžeme zajistit komplexní facility management služby vč. vyhledání nájemníků.
Pro více informací navštivte naše webové stránky - bydleniuzamku.cz, nebo Vás rádi přivítáme na adresu Nad Zámkem 1024, Třebíč (budova podnikatelského inkubátoru naproti našeho projektu).

Parametry

Číslo inzerátu: 498052
Dispozice: 2+kk
Plocha: 63 m²
Cena: 2.457.700 Kč Chci hypotéku i
Město: Třebíč
Městská část: Podklášteří
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Nízkoenergetický
Vybavení: Nevybavený Chci slevu na nákup nábytku/doplňků
Podlaží: 1
Balkón: Ano
Terasa: Ne

Mapa

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama
Reklama

8 132

Aktivních inzerátů
bez provize

37 595

Realizovaných obchodů
tento rok

2 168 824 729 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.