Prodej domu 4+kk bez realitky
Olomouc-město, Olomoucký kraj

3.099.000 Kč

Popis

V současné době máme všechny jednotky pro rok 2018 závazně rezervované. V případě zájmu o výstavbu v roce 2019 nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Rodinné domy- samostatné byty s pozemky v CHKO u Olomouce-bydlení v RD za bezkonkurenční ceny. Projekt byty s pozemky vznikl jako reakce na stále se zvyšující ceny pozemků a snižování dostupnosti bydlení v RD. Byty mají samostatné vstupy a jasně vymezené pozemky. Dispozice bytů nabízejí plnohodnotné bydlení ve variantách 3+kk + mezonet nebo 4+kk + mezonet o podlahových plochách 80 až 130 m2. Rodinný dům se skládá ze dvou nezávislých bytových jednotek s přízemním a obytným podkrovím v každé bytové jednotce, s pozemkem, o dispozici 3+kk nebo 4+kk. V přízemí bytových jednotek se nachází prostorný obývací pokoj a kuchyňský kout.V podkroví se u bytové jednotky 3+kk nachází 2 pokoje a je zde možnost vytvořit například ložnici a jednotku rozšířit o cca 15m2. U jednotky 4+kk se v podkroví nacházejí 3 pokoje a rozšířit jednotku lze o dalších cca 25m2 a vytvořit zde např. ložnici(vizualizace). Domy svým řešením zajišťují pohodu bydlení, soukromí, nízkonákladové bydlení v energetické třídě A-B. RD bude zhotoven v kvalitním zděném provedení.Bydlení je vhodné pro rodiče s dětmi, kteří chtějí být nablízku a přitom mít zajištěné soukromí, příbuzné, mladé rodiny s dětmi nebo klientelu, která hledá bydlení v cenové relaci bytu. Řešení domu nabízí zdravější a klidnější bydlení oproti bydlení v bytovém domě. Nabízíme možnost provést výstavbu bytové jednotky klientovi k dokončení svépomocí, týkající se např. vnitřních dveří, obkladů, sanity, podlah apod.(možná finanční úspora) nebo na klíč. Pro rok 2018 připravujeme výstavbu těchto domů resp. bytových jednotek v CHKO u Olomouce. Tato oblast je velice oblíbená, neboť se nachází v blízkosti přírodního koupaliště Poděbrady. K domům vede cyklistická stezka, nedaleko je zastávka MHD a v blízkosti je také dostupné vlakové spojení. Výhodné financování projektu je zajištěno u ČSOB, HB. Zdarma je odhad nemovitosti, vyřízení úvěru a rezervace zdrojů u banky.
Vizualizace uvedená v inzerci zobrazuje předpokládaný vzhled domu, který je v souladu se stanovisky DOSS. Změna vzhledu a materiálů vyhrazena.
Další informace o projektu naleznete na www.bytyspozemky.cz a www.remeslnicizmoravy.cz

Parametry

Číslo inzerátu: 500054
Dispozice: 4+kk
Plocha: 90 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 3.099.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Olomouc
Městská část: Olomouc-město
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: A
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Reklama
Reklama

7 666

Aktivních inzerátů
bez provize

42 669

Realizovaných obchodů
tento rok

2 524 785 535 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.