Prodej domu 4+kk bez realitky

Olomouc-město, Olomoucký kraj

3.099.000 Kč

Popis

V současné době máme všechny jednotky pro rok 2018 závazně rezervované. V případě zájmu o výstavbu v roce 2019 nás neváhejte kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

Rodinné domy- samostatné byty s pozemky v CHKO u Olomouce-bydlení v RD za bezkonkurenční ceny. Projekt byty s pozemky vznikl jako reakce na stále se zvyšující ceny pozemků a snižování dostupnosti bydlení v RD. Byty mají samostatné vstupy a jasně vymezené pozemky. Dispozice bytů nabízejí plnohodnotné bydlení ve variantách 3+kk + mezonet nebo 4+kk + mezonet o podlahových plochách 80 až 130 m2. Rodinný dům se skládá ze dvou nezávislých bytových jednotek s přízemním a obytným podkrovím v každé bytové jednotce, s pozemkem, o dispozici 3+kk nebo 4+kk. V přízemí bytových jednotek se nachází prostorný obývací pokoj a kuchyňský kout.V podkroví se u bytové jednotky 3+kk nachází 2 pokoje a je zde možnost vytvořit například ložnici a jednotku rozšířit o cca 15m2. U jednotky 4+kk se v podkroví nacházejí 3 pokoje a rozšířit jednotku lze o dalších cca 25m2 a vytvořit zde např. ložnici(vizualizace). Domy svým řešením zajišťují pohodu bydlení, soukromí, nízkonákladové bydlení v energetické třídě A-B. RD bude zhotoven v kvalitním zděném provedení.Bydlení je vhodné pro rodiče s dětmi, kteří chtějí být nablízku a přitom mít zajištěné soukromí, příbuzné, mladé rodiny s dětmi nebo klientelu, která hledá bydlení v cenové relaci bytu. Řešení domu nabízí zdravější a klidnější bydlení oproti bydlení v bytovém domě. Nabízíme možnost provést výstavbu bytové jednotky klientovi k dokončení svépomocí, týkající se např. vnitřních dveří, obkladů, sanity, podlah apod.(možná finanční úspora) nebo na klíč. Pro rok 2018 připravujeme výstavbu těchto domů resp. bytových jednotek v CHKO u Olomouce. Tato oblast je velice oblíbená, neboť se nachází v blízkosti přírodního koupaliště Poděbrady. K domům vede cyklistická stezka, nedaleko je zastávka MHD a v blízkosti je také dostupné vlakové spojení. Výhodné financování projektu je zajištěno u ČSOB, HB. Zdarma je odhad nemovitosti, vyřízení úvěru a rezervace zdrojů u banky.
Vizualizace uvedená v inzerci zobrazuje předpokládaný vzhled domu, který je v souladu se stanovisky DOSS. Změna vzhledu a materiálů vyhrazena.
Další informace o projektu naleznete na www.bytyspozemky.cz a www.remeslnicizmoravy.cz

Parametry

Číslo inzerátu: 500054
Dispozice: 4+kk
Plocha: 90 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 3.099.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Olomouc
Městská část: Olomouc-město
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: A
Vybavení: Částečně
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ano

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Reklama

8 682

Aktivních inzerátů
bez provize

27 049

Realizovaných obchodů
tento rok

1 459 467 613 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.