Pronájem garáže bez realitky
Milotická, Praha - Zličín

1.500 Kč

Popis

Pronajmu GARÁŽOVÉ STÁNÍ v klidné, čisté a bezpečné lokalitě, v novostavbě vybudované Central Group: METROPOLE ZLIČÍN, v druhém podzemním podlaží s výtahem, na adrese MILOTICKÁ 14, 155 21 PRAHA 5 - ZLIČÍN. Garážové stání se nachází: 7 MINUT PĚŠKY K METRU ZLIČÍN, AUTEM 1 MINUTU K VÝJEZDU NA KARLOVY VARY a NA SPOJKU PLZEŇ/ROZVADOV. V BLÍZKOSTI je obchodně-zábavní CENTRUM METROPOLE ZLIČÍN, GLOBUS, INTERSPAR, TESCO, IKEA, AVION, SIKO. K dispozici je dálkové ovládání vjezdových dveří.

V případě zájmu je možné si za příplatek připronajmout čistý a suchý, uzamykatelný SKLEP ca. 3.6 m2, kde si můžete uložit vše od potravin, nesezonního oblečení, nářadí , náhradní díly na auto až po sportovní náčini (např. kolo, lyže, snowboard). Sklep se nachází přímo před garážovým stáním. Má vysoký strop, je možné do něj namontovat regály či postavit skříně a hodí se proto i jako sklad pro Vaši řemeslnickou či obchodní činnost.

GARÁŽOVÉ STÁNÍ I SKLEP je možné pronajmout na dobu určitou i neurčitou. Je také možné si jej zakoupit stejně jako velmi útulný, tichý, slunný, designový a plně zařízený byt 1+ kk. V případě zájmu o pronájem či koupi napište e-mail nebo volejte kdykoliv na: 721 885 021.

Show english description

Parametry

Číslo inzerátu: 500741
Plocha: 15 m²
Cena: 1.500 Kč
Město: Praha
Městská část: Zličín
Typ vlastnictví: Osobní
Reklama
Reklama

6 433

Aktivních inzerátů
bez provize

4 579

Realizovaných obchodů
tento rok

177 203 902 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem garáže bez realitky

1.500 Kč