Prodej bytu 3+1 bez realitky

Okružní, Hustopeče u Brna, Jihomoravský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/503823
Prodej bytu 3+1, 75 m² bez realitky, Okružní, Hustopeče u Brna, Jihomoravský kraj, hlavní foto
Cena:
2.650.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

K prodeji nabízím světlý byt 3+1 o výměře 75m2. Jedná se o družstevní byt v cihlovém domě s možnosti okamžitého převodu do osobního vlastnictví.K bytu patří i světlý sklep o celkové výměře 14,5m2. Byt se nachází ve třetí podlaží v klidné postranní ulici Hustopečí v blízkosti jak nemocnice, Lidla, Penny, které jsou dostupné i pěšky. Díky bezpečnosti,...
K prodeji nabízím světlý byt 3+1 o výměře 75m2. Jedná se o družstevní byt v cihlovém domě s možnosti okamžitého převodu do osobního vlastnictví.K bytu patří i světlý sklep o celkové výměře 14,5m2. Byt se nachází ve třetí podlaží v klidné postranní ulici Hustopečí v blízkosti jak nemocnice, Lidla, Penny, které jsou dostupné i pěšky. Díky bezpečnosti, klidu a zeleni (hřiště je přímo před domem) je byt vhodný zvláště pro rodiny s dětmi. Byt je zařízený. Momentální měsíční náklady na bydlení jsou: 1179 Kč družstvu, 560 Kč plyn, 430 Kč elektřina.
zobrazit celý popis
For sale I offer a bright 3 + 1 apartment of 75m2. It is a cooperative apartment in a brick house with the possibility of immediate transfer to personal ownership. The apartment also includes a bright cellar with a total area of 14.5 square meters. The apartment is located on the third floor in a quiet side street in Hustopečí near the hospital, Lidla, Penny, which are also accessible on foot....
For sale I offer a bright 3 + 1 apartment of 75m2. It is a cooperative apartment in a brick house with the possibility of immediate transfer to personal ownership. The apartment also includes a bright cellar with a total area of 14.5 square meters. The apartment is located on the third floor in a quiet side street in Hustopečí near the hospital, Lidla, Penny, which are also accessible on foot. Thanks to safety, tranquility and greenery (the playground is right in front of the house), the apartment is especially suitable for families with children. The apartment is furnished. Current monthly housing costs are: 1179 CZK cooperative, 560 CZK gas, 430 CZK electricity.
show whole description

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
503823
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
75 m²
cena:
2.650.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více