Prodej domu 6+1 bez realitky

Srní I, Plzeňský kraj

https://www.bezrealitky.cz/id/508230
Prodej domu 120 m² bez realitky, Srní I, Plzeňský kraj, hlavní foto
Cena:
15.000.000 Kč
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Popis inzerátu

Za deset let jsme z malinké kavárničky v srdci Národní parku Šumava, z podniku s pravidelně rostoucí klientelou postavili gurmánský klenot Šumavy. Doslovně. Na hony daleko není, kdo by se ke špičkové ruční cukrářské práci byť jen přiblížil… Slunečná kavárna se konkurence nikdy bát nemusela a dobře vedená nikdy muset bát nebude! Vím to. Nemusím z toho mít nos...
Za deset let jsme z malinké kavárničky v srdci Národní parku Šumava, z podniku s pravidelně rostoucí klientelou postavili gurmánský klenot Šumavy. Doslovně. Na hony daleko není, kdo by se ke špičkové ruční cukrářské práci byť jen přiblížil… Slunečná kavárna se konkurence nikdy bát nemusela a dobře vedená nikdy muset bát nebude! Vím to. Nemusím z toho mít nos nahoru, k čemu by to bylo, ale umím to napsat. Vím, co jsme vybudovali a na jak strategickém místě. Prodávám klenot, co fakturuje více, jak podobné podniky ve městech. Prodávám tedy dům s bytem a kavárnou, která má dokonalou klientelu. Ano, dokonalou. Naše dokonalé hosty! A také klientelu stále rostoucí. Deset let Slunečné kavárně stoupá obrat, který nyní počítáme v milionech ročně, hm, dokázali jsme i osmimístnou roční částku. A to bývalo otevřeno jen půlku týdne… někdy i méně :-)
Návratnost investice do podniku, který je souběžně jedinečnou investiční příležitostí v srdci Národního parku, v centru Šumavy, který je též krásným místem k životu i dokonalým zaměstnáním několika lidem, je maximálně sedmiletá! Tržní hodnota a vytížení prodávané společnosti, která Slunečnou kavárnu provozuje, rok za rokem stoupá. Ať již se na nákup podíváme výnosovou metodou, pouhým tržním oceněním nebo majetkovým oceněním, nelze chybovat. Součet kladů je pak stoprocentní.

K prodeji je investiční celek - soubor: nemovitost, pozemky (1000m2), zahrada s možností parkování pro více vozů, provoz kavárny (120m) vybavení a zařízení se sklepy a menší garáží, byt 2+kk s možností rozšíření na 3+1 (150m2), název kavárny a know how.
Vše k okamžitému užívání i provozu. Dokončení rekonstrukce fasády podle vlastních představ. Dům z roku 1930, po kompletní rekonstrukci 2010.

Na domě a pozemku vázne pouze zástavní právo hypoteční, které bude vypořádáno před prodejem.
Prodávající společnost ani společníci nemají žádné závazky vůči třetím osobám, ani státu.
zobrazit celý popis

Detailní informace

UPC dostupné!
dostupnost TV:
číslo inzerátu:
508230
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+1
plocha:
120 m²
cena:
15.000.000 Kč Chci hypotéku
typ vlastnictví:
Osobní
energetická třída:
C
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaží:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ano
ověřený uživatel

Majitel

Kontakty na majitele nezveřejňujeme z důvodu jejich zneužívání ze strany realitních kanceláří. Napište mu zprávu, aby se Vám mohl sám ozvat.

Pro odeslání zprávy majiteli je nutné se přihlásit.


Přihlásit se a poslat zprávu

Sdílejte inzerát

Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více