Prodej domu 6+1 bez realitky

Srní I, Plzeňský kraj

15.000.000 Kč

Popis

Za deset let jsme z malinké kavárničky v srdci Národní parku Šumava, z podniku s pravidelně rostoucí klientelou postavili gurmánský klenot Šumavy. Doslovně. Na hony daleko není, kdo by se ke špičkové ruční cukrářské práci byť jen přiblížil… Slunečná kavárna se konkurence nikdy bát nemusela a dobře vedená nikdy muset bát nebude! Vím to. Nemusím z toho mít nos nahoru, k čemu by to bylo, ale umím to napsat. Vím, co jsme vybudovali a na jak strategickém místě. Prodávám klenot, co fakturuje více, jak podobné podniky ve městech. Prodávám tedy dům s bytem a kavárnou, která má dokonalou klientelu. Ano, dokonalou. Naše dokonalé hosty! A také klientelu stále rostoucí. Deset let Slunečné kavárně stoupá obrat, který nyní počítáme v milionech ročně, hm, dokázali jsme i osmimístnou roční částku. A to bývalo otevřeno jen půlku týdne… někdy i méně :-)
Návratnost investice do podniku, který je souběžně jedinečnou investiční příležitostí v srdci Národního parku, v centru Šumavy, který je též krásným místem k životu i dokonalým zaměstnáním několika lidem, je maximálně sedmiletá! Tržní hodnota a vytížení prodávané společnosti, která Slunečnou kavárnu provozuje, rok za rokem stoupá. Ať již se na nákup podíváme výnosovou metodou, pouhým tržním oceněním nebo majetkovým oceněním, nelze chybovat. Součet kladů je pak stoprocentní.

K prodeji je investiční celek - soubor: nemovitost, pozemky (1000m2), zahrada s možností parkování pro více vozů, provoz kavárny (120m) vybavení a zařízení se sklepy a menší garáží, byt 2+kk s možností rozšíření na 3+1 (150m2), název kavárny a know how.
Vše k okamžitému užívání i provozu. Dokončení rekonstrukce fasády podle vlastních představ. Dům z roku 1930, po kompletní rekonstrukci 2010.

Na domě a pozemku vázne pouze zástavní právo hypoteční, které bude vypořádáno před prodejem.
Prodávající společnost ani společníci nemají žádné závazky vůči třetím osobám, ani státu.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 508230
Dispozice: 6+1
Plocha: 120 m²
Plocha pozemku: 0 m²
Cena: 15.000.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Srní
Městská část: Srní I
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: C
Vybavenost: Vybavený
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa: Ano

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 500

Aktivních inzerátů
bez provize

10 423

Realizovaných obchodů
tento rok

565 959 026 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 6+1 bez realitky

15.000.000 Kč