Prodej bytu 3+kk bez realitky

Písecká, Praha - Vinohrady

9.510.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji nezařízený, ale velice prostorný byt 3+kk v historické budově na rohu ulice Písecká v žádané lokalitě Prahy 3- Královské Vinohrady.
Byt má rozlohu 127 m2 a nabízí svému novému majiteli širokou škálu možností pro realizi. Byt je vhodný k úpravě na kancelářské prostory. Je orientovaný zčásti do ulice Vinohradská a zčásti do ulice Písecká.
Vstup do bytu tvoří vstupní hala, která vede téměř do všech místností – kuchyně, průchozí obývací místnosti, koupelny, WC a další prostorné místnosti, kterou lze využít podle vlastních představ.
Koupelna s vanou, WC a kuchyň jsou po rekonstrukci. V roce 2018 proběhla renovace stěn a stropů.
Balkón není součásti bytu, ale nachází se ve společných prostorách budovy na mezipatře s výhledem do vnitrobloku. K bytu náleží sklepní kóje.
Budova se nachází ve velice dostupné lokalitě poblíž metra a tramvajové zastávky Flora nebo Olšanské hřbitovy. Vynikající dopravní dostupnost, širší centrum města. Dobrá občanská vybavenost v místě (škola, školka i lékař).

Offering for sale unfurnished, but very spacious apartment 3+kk in a historical building on the corner of Písecká street in the desired location of Prague 3 - Královské Vinohrady.
The apartment has 127 m2 and therefore offers its new owner a wide range of options for realization. It is partly oriented to Vinohradská Street and partly to Písecká Street.
The entrance to the apartment is an entrance hall that leads to almost all rooms - kitchen, walk-in living room, bathroom, toilet and other spacious room that can be used according to your own ideas.
The bathroom with a bathtub, toilet and kitchen are after reconstruction. There was reconstruction of the walls and ceilings in 2018.
The balcony is not part of the apartment but is located in the common areas of the building on the mezzanine with a view to the courtyard.
The building is located in a very accessible location close to the metro and tram stop Flora or Olšanské hřbitovy. Excellent transport accessibility, wider city center. Good civic amenities in place (school, nursery and doctor).

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 509941
Dispozice: 3+kk
Plocha: 127 m²
Cena: 9.510.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Vinohrady
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
PENB: D
Vybavenost: Nevybavený
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 779

Aktivních inzerátů
bez provize

15 691

Realizovaných obchodů
tento rok

936 909 114 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

9.510.000 Kč