Prodej pozemku bez realitky

Jindřichův Hradec - Děbolín, Jihočeský kraj

530 Kč

Popis

Nabízím k prodeji pozemek určený k zástavbě RD v obci Děbolín, která je místní částí Jindřichova Hradce. Jedná se o pozemek KN p. č. 1074/2 o výměře 7.607m2 a na základě plné moci pozemek KN p. č. 1074/20 o výměře 177 m2 oba v k. ú. Děbolín.

V květnu 2018 jsem zahájil kroky k získání souhlasu úřadů s dělením pozemku na 6 dílů, viz. foto 1. Odbor dopravy vydal souhlas s dělením, bohužel odbor výstavby zatím nesouhlasí, a to ani s kladným vyjádřením dopravy, což je problém. Za průtahy se všem současným i případným budoucím zájemcům o koupi stavebního pozemku za cenu zahrádky v Jindřichově Hradci omlouvám. Nic s tím bohužel neudělám, v tomto případě rozhodují úředníci, takže prosím o trpělivost. Jeden ze zájemců již čekání vzdal, pozemek č. 4 je tedy znovu volný. Bohužel získání souhlasu s dělením pozemku a souhlasu s využitím veřejného pozemku jako veřejné plochy je v Jindřichově Hradci velmi náročný úkol, za téměř čtyři měsíce se to nepovedlo, když 20 dnů trvalo pouhé předání spisu na Krajský úřad, a to bez důležité přílohy, kterou jsem úřadu doručil a úřad jí prokazatelně disponoval. Ještě je naděje, že Krajský úřad vydá jiné stanovisko. V opačném případě budu nucen hledat investora, který má ostřejší lokty, to ovšem konečnou cenu pro zájemce zřejmě negativně ovlivní.

U těchto jednotlivých pozemků 1-3 je cenová nabídka 530,- Kč/m2, u pozemků 4-6 je nabídková cena 550,- Kč/m2 a bude počítáno ze skutečných metrů, dle geometrického plánu. Všechny pozemky jsou již předběžně zadány, jednám se zájemci, případně mohu poznamenat náhradníky, to kdyby si někdo koupi rozmyslel. Na hranici pozemku KN p. č. 1074/2 je dovedena elektřina (stojánek), voda a plyn v přilehlé komunikaci. Kanalizace a ČOV se začne budovat v nejbližším období (říjen 2018), zatím je řešeno jímkami u jednotlivých domů. Na pozemcích neváznou žádné závazky, po hranici mezi 1074/2 a 1074/3 vede vodovod.
Děbolín je klidná obec nedaleko Jindřichova Hradce cca 3 km od náměstí .

Máte-li dotaz, prosím pište, rád odpovím.

Parametry

Číslo inzerátu: 512007
Plocha: 7.784 m²
Cena: 530 Kč Chci hypotéku i
Město: Jindřichův Hradec
Městská část: Děbolín
Typ vlastnictví: Osobní

Nabídka premium uživatele

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát
Na tento inzerát se dnes podívalo 5 lidí

Reklama

Mapa

Nabídka služeb

Nejvyužívanější služba

Nájemní smlouva

Chraňte sebe i svůj majetek. Mějte správně ošetřený smluvní vztah mezi majitelem a nájemce.

Odhad cen nemovitostí

Jak dostat nevyšší možnou částku za Vaši nemovitost? Nechte si vypracovat profesionální odhad.

Hypotéka

Ve svém můžete bydlet hned. Spočítejte si nezávazně výši měsíční splátky. Máme pro Vás nejvýhodnější financování.

Nabídka premium uživatele

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát
Na tento inzerát se dnes podívalo 5 lidí

Reklama
Reklama

8 133

Aktivních inzerátů
bez provize

37 594

Realizovaných obchodů
tento rok

2 168 810 229 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.