Prodej domu 100 m² bez realitky

Horní Jadruž, Chodský Újezd - Horní Jadruž, Plzeňský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Vesnický rodinný dům Horní Jadruž

Specifikace nemovitosti:

Dům se nachází v obci Horní Jadruž okr. Tachov. Je výhodně umístěn na kraji obce a v blízkosti hraničního přechodu s Německem.
Samotná stavba je přes 100 let stará. Zdivo je smíšené (kámen, cihla), střecha eternitová (před 10-ti lety renovovaná). Zastavěná plocha včetně nádvoří činí 1086m2,...
Vesnický rodinný dům Horní Jadruž

Specifikace nemovitosti:

Dům se nachází v obci Horní Jadruž okr. Tachov. Je výhodně umístěn na kraji obce a v blízkosti hraničního přechodu s Německem.
Samotná stavba je přes 100 let stará. Zdivo je smíšené (kámen, cihla), střecha eternitová (před 10-ti lety renovovaná). Zastavěná plocha včetně nádvoří činí 1086m2, zahrada 1537m2 a ostatní zastavěná plocha s nádvořím (dnes zbořeniště) 1231m2. Celková výměra tedy činí 3854m2.
Dům má malé sklepení cca 10m2 s vlastní studánkou. Vnitřní dispozice 4+2, komora, kotelna a sociální zařízení. Na půdě se nachází letní pokoj a je zde možnost další půdní vestavby.
Vytápění pomocí kotle na tuhá paliva, bojler na teplou vodu. Sporák na propan-butan.
Elektrické rozvody zastaralé, pitná voda z obecního zdroje. Některé půdní vazné trámy chybí, ale celkový stav je bezpečný a obyvatelný.
Celkově dům vyžaduje opravy a modernizaci. Přilehlá stodola je ve velmi špatném stavu a je určena spíše k odstranění. Z těch ostatních jsou viditelné už jen základy, či obvodové zdi.
Zahrada je rozlehlá a pomyslně rozdělena na dvě části. Ovocnou a užitkovou.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
100 m²
cena:
950.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více