Pronájem garáže 18 m² bez realitky

Madridská, Praha - Vršovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu garáž o půdorysné ploše 18 m2 ve vnitrobloku v ulici Madridská , Vršovice, Praha 10. Do garáže se vejde osobní automobil plus kola , popřípadě motorka. Zamykatelným průjezdem dostatečně širokým i pro velký vůz se dostanete na dvůr , kde jsou jednotlivé garáže. Je zde dostatečný prostor pro otočení apod. Platba jednoho nájmu předem jako vratná kauce. Nájem...
Pronajmu garáž o půdorysné ploše 18 m2 ve vnitrobloku v ulici Madridská , Vršovice, Praha 10. Do garáže se vejde osobní automobil plus kola , popřípadě motorka. Zamykatelným průjezdem dostatečně širokým i pro velký vůz se dostanete na dvůr , kde jsou jednotlivé garáže. Je zde dostatečný prostor pro otočení apod. Platba jednoho nájmu předem jako vratná kauce. Nájem časově neomezený, záleží na na dohodě. Ke garáži je možné pronajmout byt 36m2 ve stejném domě. Viz www.bezrealitky.cz . Garáž je udržovaná , osvětlená, elektrorozvody. V případě zájmu volejte 777 290 376.
zobrazit celý popis
Rent a garage for big car and bicycles in street Madridská, in center of Vrsovice, Prague 10. Garage is in private yard with 4 more garages. Yard is closed by 2 big doors. There is enough space for turning the car. In garage there is lighting and eletricity. It is possible to rent a flat 36 m2 in same house too. Please call 777 290 376 for more questions. We ask for one month payment before.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Garáž
dispozice:
plocha:
18 m²
cena:
3.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více