Hledám Spolubydlení, 0 až 30 m² bez realitky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Sháním podnájem do 6.000 ve velkém (18m2+) pokoji blízko centra (do 15-20 minut MHD). Požaduji pouze kvalitní připojení na internet, pračku, kuchyň a soc. zařízení. Jsem pořádkumilovný, tichý a pracovně i studijně vytížený dvacetiletý posluchač PF UK. Za případné nabídky děkuji.
I am looking for a free room (cca 20 sq.m.) in a flat nearby the centre of Prague. I work hard for Coface Czech and study the Law Faculty of Charles University (not so hard :)) and the only stuff I need is a working internet hub at satisfactory speed, washing-machine, some place to occasionaly cook a dish at, a WC, bathroom. I speak Czech, English and have absolutely no problem to keep the place...
I am looking for a free room (cca 20 sq.m.) in a flat nearby the centre of Prague. I work hard for Coface Czech and study the Law Faculty of Charles University (not so hard :)) and the only stuff I need is a working internet hub at satisfactory speed, washing-machine, some place to occasionaly cook a dish at, a WC, bathroom. I speak Czech, English and have absolutely no problem to keep the place quiet, tidy and friendly. :)
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Spolubydlení
typ nemovitosti:
dispozice:
plocha:
0 až 30 m²
cena:
0 až 6.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
0 až 0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více