Prodej domu 170 m² bez realitky

lipová, Zeleneč, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

www.vysehrad-atelier.prodejce.cz
Rodinný dům je dvoupodlažní, provozně úsporný s velmi funkčním dispozičním řešením. V přízemí je hlavní obytný prostor s pracovnou, jídelna s kuchyní a na vstupní prostory navazuje pokoj hosta a koupelna. Obytný prostor a jídelna jsou v přímé vazbě na zahradní terasu. V horním podlaží je rodičovská ložnice s vlastní šatnou,...
www.vysehrad-atelier.prodejce.cz
Rodinný dům je dvoupodlažní, provozně úsporný s velmi funkčním dispozičním řešením. V přízemí je hlavní obytný prostor s pracovnou, jídelna s kuchyní a na vstupní prostory navazuje pokoj hosta a koupelna. Obytný prostor a jídelna jsou v přímé vazbě na zahradní terasu. V horním podlaží je rodičovská ložnice s vlastní šatnou, dva dětské pokoje a koupelna. Dispozice patra je doplněna o místnost na pračku a z dětských ložnic je stropním vlezem přístupný půdní sklad.
Užitná plocha domu s garáží je 170 m².
Dům byl realizován autorizovanou firmou v roce 2005, do roku 2010 je dům ve smluvní záruce. Stavba je zhotovena ve vysoké kvalitě a odpovídajícím standardu. Interiér je zařízen atypickým moderním a funkčním nábytkem.
Dům stojí na pozemku o výměře 766 m² s výhodnou orientací ke světovým stranám. Částečně vzrostlá zahrada se otevírá směrem k jihu a je opatřena automatickou závlahou. Součástí zahrady je i zpevněná plocha s ohništěm.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
6+kk
plocha:
170 m²
cena:
8.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ne
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více