Prodej domu Ostatní bez realitky

Vysoká - Chodeč u Mělníka, Středočeský kraj

3.860.000 Kč

Popis

Nemovitost se nachází v obci Chodeč, která je vstupní bránou do Chráněné krajinné oblasti Kokořínsko - Máchův kraj, území, jež přitahuje již od zrodu turismu pozornost poutníků bizarními skalními útvary, jedinečnou florou i faunou i klidnými tůněmi. Během pár minut vás kvalitní síť turistických stezek a cyklotras od zdejších památek zavede do lůna přírody, za tepem malých vísek i ke skalám. Právě ty bývaly výzvou místním k tesání dnes poutníky stále vyhledávaných neobvyklých skalních obydlí.

Chodeč leží 10km od města Mělník a 43 km od hlavního města Prahy. Trasa Praha Mělník je zahrnuta do Pražské integrované dopravy (PID) a autobusy jezdí v rozmezí 15 min. Z Mělníka do Chodče se lze dostat autobusem či autem. Nemovitost leží hned u cyklotrasy č. 8169. Školka a škola se nachází v docházkové vzdálenosti cca. 1km, stejně tak lékař, pošta a Obecní úřad.

Prodej zahrnuje dvoupodlažní obytný dům určený k bydlení a rekonstrukci (kuchyň, sociální zařízení, tři pokoje a technické zázemí), stodolu, sýpku (garáž, dva pískovcové sklepy a horní patro) , pergolu (ohniště, letní kino), ořechový sad, zeleninovou a bylinnou zahrádku a rozlehlý dvůr s malou kadibudkou. Vše vyobrazeno na schematické situaci.

Objekt je napojen na vodovodní řád a disponuje vlastní vydatnou studnou. Vytápění je zajištěno automatickým kotlem na tuhá paliva Licotherm AM 24 s technologií LING. Na pozemku je nově vybudovaná el. přípojka. V obytné části jsou nové elektrorozvody a rozvody ÚT.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 527959
Dispozice: Ostatní
Plocha: 163 m²
Plocha pozemku: 2.681 m²
Cena: 3.860.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Vysoká
Městská část: Chodeč u Mělníka
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
PENB: G
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 2
Balkón: Ano
Terasa: Ne

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 772

Aktivních inzerátů
bez provize

21 072

Realizovaných obchodů
tento rok

1 320 803 192 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu Ostatní bez realitky

3.860.000 Kč