Prodej domu 1+1 bez realitky
Horní Poříčí u Letovic, Jihomoravský kraj

925.000 Kč

Popis

Prodej rodinného domu - chalupy v obci Horní Poříčí u Letovic. Celková plocha pozemku je 635m2 a zastavěná plocha je cca 75m2.

Základem zděného samostatně stojícího rodinného domku je obytná kuchyně (16 m2), na kterou navazuje pokoj (20m2). Vstup do obytné části domu je přes verandu (10m2). Za verandou je chodbička, z které jsou vstupy do nově zbudované koupelny se sprchovým koutem a na samostatné WC. Dále se tudy vstupuje do komory a na půdu. Půda umožňuje rozšíření o další obytné prostory. Vytápění je lokální. V obou místnostech jsou kamna na tuhá paliva. Elektřina je k dispozici 220 i 380V, voda je z veřejného vodovodu - ohřev teplé vody je zajištěn v koupelně el. bojlerem a v kuchyni průtokovým ohřívačem, plyn je na hranici pozemku. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci.

Nemovitost se nachází na klidném místě na okraji obce - na zahradu za domem navazuje les. Z pozemku jsou krásné výhledy do okolí - ideální místo pro relaxaci. V blízkém okolí je možnost houbaření a sběru lesních plodů.

Obec Horní Poříčí leží asi 10km od města Letovice a necelou hodinu cesty autem z Brna. K dopravě do obce je možné využít i pravidelných autobusových spojů z Letovic, ale i přímé linky z Brna nebo Poličky. V obci se nachází obchod se smíšeným zbožím a pořádají se zde pravidelné kulturní akce (večerní zábavy, hasičské závody...). Okolí je jako stvořené i pro aktivní odpočinek - obcí prochází oblíbená cyklotrasa #34;údolím říčky Křetínky;, Křetínská přehrada je vzdálená cca 6km, hrad Svojanov asi 8km a v okolí 15km je několik lyžařských vleků.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 532325
Dispozice: 1+1
Plocha: 75 m²
Plocha pozemku: 775 m²
Cena: 925.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Horní Poříčí
Městská část: Horní Poříčí u Letovic
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Vybavenost: Částečně Chci 35% slevu na nábytek
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Garáž: Ne

Mapa

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 167

Aktivních inzerátů
bez provize

51 720

Realizovaných obchodů
tento rok

3 293 895 155 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 1+1 bez realitky

925.000 Kč