Prodej bytu 3+kk bez realitky

Praha - Hloubětín

8.290.000 Kč

Popis

Nabízím plně vybavený, luxusní a slunný byt 3+kk v žádané lokalitě u Rokytky na Praze 9 s výbornou dostupností. Níže naleznete popis bytu, který byl navržen bytovým designovým studiem. Doporučuji přečíst celý popis. Věřím, že se do bytu zamilujete. Pro ideální představení bytu bude rozhodně nutná osobní prohlídka, která je určena pro vážné zájemce. Cena byla nastavena pro kupujícího výhodně a není určena k dalšímu jednání.


Stručný popis:

Jedná se o luxusní byt jak svou lokalitou, provedením, tak i vybavením. Byt je součástí projektu Zahrady nad Rokytkou, v kterém navíc vyniká jedinečnou dispozicí, která byla ve fázi projektu navržena bytovým studiem na zakázku. Studio navrhlo i samotný interiér, byt je proveden ve vysokém standardu a je vybaven velmi kvalitními prvky prestižních evropských značek (Hansgrohe, Zak, Polstrin, Nadop aj.).


Popis dispozice:

Dominantou bytu je prostorný a slunný obývací pokoj s velkoformátovými okny, do kterého se vchází z prostoru propojené předsíně. Do pokoje je dále integrována praktická a kompaktní kuchyň, která je taktéž provedena ve vysokém standardu a obsahuje vestavěné spotřebiče a stylový ostrůvek s barovými židlemi. Celá tato část bytu je vybavena designovou podlahou s velkoformátovými dlaždicemi (60x60).

S obývacím pokojem je propojena šatna s toaletou. Tato část je velmi stylově oddělena designovými posuvnými dveřmi. V obývacím pokoji i přidružené šatně jsou vestavěné kvalitní a praktické skříně na míru.

Střed bytu tvoří předsíň, která je vybavena pračkou, sušičkou a velmi praktickým vestavěným nábytkem pro účely praní a skladování prádla.

Z předsíně lze vejít kromě obývacího pokoje i do koupelny, ložnice a dalšího pokoje. Díky unikátní a výborně řešené dispozici jsou všechny obytné pokoje prostorné a dobře přístupné.


Světlo v bytě:

Byt má ideální orientaci na světové strany - rohové okno v ložnici i ve vedlejším pokoji je orientované na východ/jihovýchod, takže Vás ráno probouzí východ slunce, nicméně okno je k posteli pozicováno tak, že slunce nesvítí přímo do očí. Obývací pokoj s prostornou teráskou (balkónem) je orientován na jih/jiho západ, takže je byt prosluněný celý den!

Pokud o slunce zrovna nestojíte, lze využít clonění, které je v obývacím pokoji řešeno příjemnými dřevěnými žaluziemi, v pokojích klasickými i 100% black-outovými závěsy.

Když se setmí, přijde vhod sofistikované osvětlení bytu, které tvoří desítky bodovek v podhledech, ale i speciálních lamp a stropních svítidel.


Vybavení:

Byt byl navržen studiem včetně nábytkových prvků. V ceně bytu je veškeré vybavení vč. elektrospotřebičů. Kromě standardních spotřebičů se bavíme o vinotéce, luxusním kávovaru, 3xTV a dalším. Při vážném zájmu lze jednat o snížení některého vybavení a ceny - cílem nicméně je prodat byt tak, jak je vybaven.


Příslušenství bytu:

K bytu náleží kryté garážové stání, u kterého se prakticky nachází i sklepní kóje (cca 3m2). V domě je dále kočárkárna. Za zmínku stojí i podíly na okolních pozemcích, parcích a dětském hřišti, které přísluší k vlastnictví tohoto bytu.


Další zajímavosti:

Byt je velmi dobře zabezpečen. Dům je vybaven kamerovým systémem a v bytě jsou instalovány bezpečnostními dveře a příprava na videozvonek.

Kromě toho je byt i velmi dobře odhlučněn a to jak svou pozicí v domě, tak i silným zdivem a hlavními i vnitřními dveřmi ve vysokém standardu. V domě i okolí bydlí příjemní a bezproblémoví sousedé a i přes blízkost centru města je zde absolutní soukromí.


Lokalita bytu:

Byt se nachází v jedné z nejžádanějších lokalit v širším centru Prahy, v oblasti kolem říčky Rokytky na Praze 9. Prostředí i okolí bytových domů je nádherné a obklopené zelení a parky. Říčka Rokytka teče přímo za domem. Stejně tak vede u domu i pražská cyklostezka Rokytka, která je hodnocena jako nejlepší v Praze. Přímo za domem naleznete i stejnojmennou fitness stezku a veřejně přístupný park s lanovým centrem. Kromě sportovního vyžití lokalita nabízí i veškeré další zázemí. V blízkosti se nachází BILLA společně s malým obchodním centrem. Na hlavní ulici je velmi blízko i OC Harfa.


Dostupnost bytu MHD:

Byt je výborně dostupný metrem i tramvají. Za chvíli jste v centru! V blízkosti (do 5 min) je zastávka metra Kolbenova. Ve stejné vzdálenosti je i zastávka tramvaje U Elektry.

Prohlídky jsou možné po dohodě vždy v neděli.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 536490
Dispozice: 3+kk
Plocha: 81 m²
Cena: 8.290.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Hloubětín
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Vybavený
Podlaží: 4
Balkón: Ano
Terasa: Ano
K dispozici od: 1.1.2019

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 758

Aktivních inzerátů
bez provize

14 853

Realizovaných obchodů
tento rok

872 552 738 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+kk bez realitky

8.290.000 Kč