Prodej domu Ostatní bez realitky
Řitka, Středočeský kraj

23.990.000 Kč

Popis

Nabízím k prodeji luxusní rodinné sídlo v obci Řitka, v atraktivní lokalitě vzdálené pouhých 20 minut jízdy z centra Prahy. Milovníkům přírody umožní vstoupit přímo ze zahrady do rozsáhlých brdských lesů s možností nepřeberného turistického a sportovního vyžití a to jen pár kilometrů od velkoměsta. Rozsáhlá rezidence, která svým umístěním nemá téměř konkurenci v okolí Prahy, disponuje dvěma nadzemními podlažími a nabízí nejen nadstandardní životní prostor pro rodinu, ale i dostatečné zázemí pro umístění sídla firmy.
Velkoryse řešená hala přízemí domu umožňuje hostům vstup do samostatně situovaného apartmánu, který disponuje vlastní koupelnou a šatnou. Navazující prostorná kuchyně s jídelnou je spojena posuvnou stěnou s vyhřívanou zimní zahradou, která vybízí k příjemnému posezení u krbu. Obývací pokoj vily je rozdělen rozdělen do dvou výškových úrovní, s domácím kinem, barem a prosklenou stěnou s francouzskými okny z níž můžete vstoupit na přilehlou terasu s altánem.
V druhém nadzemním podlaží vily jsou umístěny 3 pokoje s balkonem, dvě koupelny, tři obslužné místnosti a pracovna s prosklenou stěnou, která poskytuje nádherný výhled do zahrady.
Celá nemovitost je vytápěna vlastním plynovým kotlem a vybavena podlahovým vytápěním. Únavy z náročného dne se můžete zbavit relaxací ve vlastní sauně s odpočívárnou, odpočinkem v hydromasážní vaně nebo plaváním v krytém bazénu. Ten je vybaven osvětlením, protiproudem a divokým kanálem. Možnost volby několika světelných scén, stejně jako otevření dvou prosklených stěn do zahrady zážitek jen umocňuje.
Dojem, který ve vás tato rezidence zanechá, umocňuje krásně udržovaná zahrada se vzrostlými stromy a dřevinami. V zahradě naleznete dostečně velké zastřešené místo se zahradním grilem pro zahradní party, zahradní domek navazující na bazén, ale i místo vyhrazené pro vlastní zahrádku se skleníkem.
Dostatek parkovacího místa pro rodinu i návštěvy oceníte díky prostorné garáži pro 4 vozy a dostatečně velké příjezdové cestě k této vyjímečné nemovitosti.

Parametry

Číslo inzerátu: 536854
Dispozice: Ostatní
Plocha: 710 m²
Plocha pozemku: 4.700 m²
Cena: 23.990.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Řitka
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Částečně Chci vybavit s Bonami
Balkón: Ano
Terasa: Ano
Garáž: Ne

7 992

Aktivních inzerátů
bez provize

16 856

Realizovaných obchodů
tento rok

398 234 013 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu Ostatní bez realitky

23.990.000 Kč