Prodej bytu 4+kk bez realitky

Praha - Šeberov

8.395.000 Kč

Popis

Nový mezonetový byt z roku 2016, plně vybavený o celkové velikosti 116 m2, disponující vlastním garážovým stáním a balkonem. Projekt byl vystaven ve stylu venkovského statku a prostředí je skutečně venkovské, zároveň vysoce bezpečné, navíc dojezdová vzdálenost do centra autem činí cca 15 minut. Při využití MHD (zastávka přímo před statkem) trvá cesta autobusem na stanici metra Opatov 7 minut.
Po technické stránce je projekt výborně zpracován, stavebníkem byla renomovaná společnost Stavitelství Šmíd, pro interiéry byl využit dub jak pro podlahy, tak schodiště, dveře i okenní rámy. To propůjčuje nemovitosti její luxusní působení. Poctivé provedení se silným zdivem se projevuje na nízké energetické náročnosti, která je B (velmi úsporná).
Byt je navíc plně vybaven a nevyžaduje žádné další investice.
Byt se rozkládá ve 3 patrech, přičemž v prvním patře je vstup do bytu, chodba s vestavnou skříní, toaleta a dveře do obývacího pokoje spolu s kuchyní o velikosti 40 m2. Po schodech se dostáváme do druhého patra, kde se nachází dvě ložnice o velikosti 18 a 16 m2 a koupelna s toaletou. Z jedné z ložnic je vstup na balkon s krásným výhledem. Po točitém schodišti se dostáváme do podkrovní galerie o velikosti přibližně 14 m2.
Vytápění včetně ohřevu vody je řešeno plynovým kotlem.
K bytu paří garážové stání, které je umístěno v podzemní části statku.
V okolí jsou četné cyklostezky, rybníky, louky a dětská hřiště. Rodiny s dětmi ocení množství výběrových mateřských a základních škol (ale také kvalitní státní mateřská a základní škola). Nákupy zajistíte v obchodních centrech v Čestlicích a na Chodově, menší nákupy pak i v Šeberově a Hrnčířích.
V současnosti byt nabízíme za akční cenu 8 395 000,- Kč, což je možné díky tomu, že jsme eliminovali realitní kanceláře a prodej realizujeme na vlastní pěst. Tato cena je tedy pro kupujícího konečná.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 544817
Dispozice: 4+kk
Plocha: 117 m²
Cena: 8.395.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Šeberov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
PENB: B
Vybavenost: Vybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 1
Balkón: Ano
Terasa: Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

Tato nabídka je neaktivní

Vyberte si z aktuálních nabídek:

6 756

Aktivních inzerátů
bez provize

14 852

Realizovaných obchodů
tento rok

872 544 738 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 4+kk bez realitky

8.395.000 Kč