Prodej domu 5+kk bez realitky
Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj

4.450.000 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji jednopodlažní rodinný dům v historickém centru Nového Města nad Metují. Dům se nachází přibližně 100 m od Husova náměstí směrem k Horskému předměstí. Je tak situován v samotném centru města a současně je poblíž okolních lesů a přírody.
Rodinný dům je po celkové rekonstrukci. Rekonstrukce byla dokončena v dubnu 2018. Objekt disponuje užitou plochou 168 m2 a dispozicí 5+KK. Prostorná kuchyň s jídelnou je propojena s obývacím pokojem. Dům má 4 samostatné pokoje, prostornou chodbu, technické zázemí (prádelnu) a koupelnu s WC. Dům je částečně podsklepen (částí sklep, částí garáž). Svým architektonickým řešením odpovídá požadavkům moderního bydlení.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektro, plyn, internetové připojení). V současnosti je vytápěn plynovým kotlem. Při rekonstrukci došlo k celkovému zateplení domu, výměně oken (trojsklo) a novému osazení střechy. Nemovitost patří do třídy energetické náročnosti (PENB) kategorie C1.
Dům stojí na mírně svažitém pozemku o výměře 421 m2 a je situován do jeho prostředku. Při venkovní rekonstrukci byly vytvořeny 2 terasy (zahrady). Na horní terase je okrasná zahrada, dlážděná plocha na umístění grilu a „letního posezení“ a samotná nemovitost. Na dolní terase je travnatá plocha využívaná v současně době jako dětské hřiště. Od okolní komunikace je dům oddělen vzrostlými stromy a keři.
Součástí prodeje je i „ostatní plocha – ostatní komunikace“ o výměře 3 m2, na níž je umístěno stávající oplocení domu. Tato plocha je zahrnuta v kupní ceně.
Nemovitost je vhodná k okamžitému nastěhování.
Nabídka nemovitosti přímo od majitele.Tel: +420 608 797 516.
Cena k jednání-dohoda možná.
Upozornění pro realitní kanceláře a ostatní zprostředkovatele-inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli-respektujte prosím jeho rozhodnutí.

Show english description

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 545221
Dispozice: 5+kk
Plocha: 168 m²
Plocha pozemku: 421 m²
Cena: 4.450.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Nové Město nad Metují
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
PENB: C
Vybavenost: Částečně Chci půjčku na vybavení
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Equa bank
Vybavte si domácnost s Minutovou půjčkou se sazbou od 4,8 % p.a.
Reklama
Reklama

6 970

Aktivních inzerátů
bez provize

25 372

Realizovaných obchodů
tento rok

1 594 757 187 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej domu 5+kk bez realitky

4.450.000 Kč