Prodej domu 5+kk bez realitky
Nové Město nad Metují, Královéhradecký kraj

4.450.000 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji atypický jednopodlažní rodinný dům v historickém centru Nového Města nad Metují. Dům se nachází přibližně 100 m od Husova náměstí směrem k Horskému předměstí. Je tak situován v samotném centru města a současně je poblíž okolních lesů a přírody.
Rodinný dům je po celkové rekonstrukci. Rekonstrukce byla dokončena v dubnu 2018. Objekt disponuje užitou plochou 168 m2 a dispozicí 5+KK. Prostorná kuchyň s jídelnou je propojena s obývacím pokojem. Dům má 4 samostatné pokoje, prostornou chodbu, technické zázemí (prádelnu) a koupelnu s WC. Dům je částečně podsklepen (částí sklep, částí garáž). Svým architektonickým řešením odpovídá požadavkům moderního bydlení.
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektro, plyn, internetové připojení). V současnosti je vytápěn plynovým kotlem. Při rekonstrukci došlo k celkovému zateplení domu, výměně oken (trojsklo) a novému osazení střechy. Nemovitost patří do třídy energetické náročnosti (PENB) kategorie C1.
Dům stojí na mírně svažitém pozemku o výměře 421 m2 a je situován do jeho prostředku. Při venkovní rekonstrukci byly vytvořeny 2 terasy (zahrady). Na horní terase je okrasná zahrada, dlážděná plocha na umístění grilu a „letního posezení“ a samotná nemovitost. Na dolní terase je travnatá plocha využívaná v současně době jako dětské hřiště. Od okolní komunikace je dům oddělen vzrostlými stromy a keři.
Součástí prodeje je i „ostatní plocha – ostatní komunikace“ o výměře 3 m2, na níž je umístěno stávající oplocení domu. Tato plocha je zahrnuta v kupní ceně.
Nemovitost je vhodná k okamžitému nastěhování.
Nabídka nemovitosti přímo od majitele.
Tel: +420 608 797 516.
Upozornění pro realitní kanceláře a ostatní zprostředkovatele-inzerent si výslovně nepřeje být kontaktován zprostředkovateli-respektujte prosím jeho rozhodnutí.

Description in English

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 545221
Dispozice: 5+kk
Plocha: 168 m²
Plocha pozemku: 421 m²
Cena: 4.450.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Nové Město nad Metují
Typ budovy: Ostatní
PENB: C
Vybavenost: Částečně Stěhování něco stojí. S naší půjčkou to zvládnete.
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Garáž: Ne

6 103

Aktivních inzerátů
bez provize

61 951

Realizovaných obchodů
tento rok

3 866 158 295 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 5+kk bez realitky

4.450.000 Kč