Prodej bytu 2+1 bez realitky
Třebízského, Kolín, Středočeský kraj

1.790.000 Kč

Popis

Prodám byt v osobním vlastnictví v Kolíně s dispozicí 2+1 o velikosti 50m2 + balkón + 2 sklepy, ve druhém patře cihlového domu v ulici Třebízského č.p. 630 (prostřední vchod).

Dům je vzdálen jen 7 minut chůze od nádraží a 14 minut chůze od centra města, přesto v dostatečné zeleni a klidu s bezproblémovým parkováním přímo před domem. V krátké vzdálenosti je jak Futurum, Peny, tak i obchodní centrum s Billou (místo bývalé plynárny).

Celý dům má dobré sousedské vztahy i bezproblémové nájemníky. Střecha zateplena bez vad a zatékání, stropy sklepa zatepleny, fasáda domu částečně ze dvou stran hotová, vyměněna všechna okna včetně sklepních prostor, dům je suchý bez plísní a konstrukčních problémů. Prostřední vchod má zadní východ kolem sklepních kójí na zatravněnou parcelu za domem, která je obecní a plní funkci přístupu ke garážím za domem a zadnímu vchodu s velkorysým prostorem pro venkovní radovánky na louce. Parkování před domem je bez problémů vzhledem k velkokapacitnímu městskému parkovišti.

Byt je umístěn ve druhém (tj. posledním) patře domu. Snadnou úpravou tj. probouráním dveří místo vestavěné skříně lze z bytu udělat dva neprůchozí pokoje s velkou obytnou kuchyní (viz půdorys). Velikosti jsou: chodba 2,4m2, koupelna s WC 4,4m2, kuchyně 13,50m2, obývací pokoj 14,3m2, ložnice 13,1m2, balkon 1m2 a 2x sklep 4,1+0,9m2. V pokojích a koupelně jsou plastová okna s dvousklem, balkónové dveře jsou dřevěné taktéž s dvousklem. Na podlaze je v chodbě terasso, v kuchyni linoleum na betonu a v obou pokojích jsou parkety.

V domě se platí nízké poplatky, měsíční předpis ve výši 1914,- naleznete v odkazu dokumenty. Vodovod, elektřina, plyn, kanalizace. V bytě zůstává vybavení koupelny, kuchyně, 1x plynový sporák, 1x akumulační kamna, 2x vafky, 1x bojler.

Byt je v současné době volný, kompletně vyklizen a vymalován. Prohlídky kdykoliv po domluvě. Cenu naleznete zde. Možnost financování převodem i hypotékou. V případě zájmu o prohlídku prosím o kontakt.

Parametry

UPC dostupné:
Číslo inzerátu: 547863
Dispozice: 2+1
Plocha: 51 m²
Cena: 1.790.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Kolín
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Částečně Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 3
Balkón: Ano
Terasa: Ne
Nemoinspekt
Skutečný technický stav této nemovitosti pro Vás inspektoři zjistí již dnes.
Reklama
Reklama

6 420

Aktivních inzerátů
bez provize

9 478

Realizovaných obchodů
tento rok

561 809 406 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 2+1 bez realitky

1.790.000 Kč