Prodej domu 5+kk bez realitky
Větrná, Beroun, Středočeský kraj

12.890.000 Kč

Popis

K nastěhování už toto léto. Cena vč. kompletního dokončení ve vysokém standardu a exteriéru.

Mimořádná příležitost mimo běžný developerský trh. Individuálně řešený chytrý dům 5+kk v pasivním standardu s prostornou garáží pro dva vozy a úložnou částí. Vyvážená funkční a architektonická kvalita nemovitosti, která splní vysoké nároky na luxusní bydlení. Lokalita, Beroun - Na Cibulce.

Dům má 4 pokoje a prostornou obývací část 50m2 - designové schodiště ocel/dub/sklo. Dále nabízí vstupní halu s úložnými prostory, koupelnu, dvě toalety, šatnu, technickou místnost a terasu. Dům je krásně propojen s krajinou díky nadstandardnímu prosklení, které je možné v případě potřeby zastínit exteriérovými žaluziemi s napojením na centrální řízení. Mnohonásobně menší náklady na provoz při vyšším komfortu než běžné novostavby, kvalitní a nadčasové technologie domu, jedinečná okna Slavona Progression, rakouské centrální řízení domu Loxone (stínění, větrání, topení, FVE, zabezpečení, světla, atd.), fotovoltaická elektrárna 3.6kwh s měničem Fronius, nejvyšší řada aktivní rekuperace Dánského Nilan s možností chlazení domu (stále čerstvý a čistý vzduch bez ztráty tepla), podlahové topení FENIX, garážové vrata a dveře Hormann, nadstandardní elektroinstalace, příprava na bazén, na pozemku zásobník užitkové vody.

Pečlivost provedení prokázána výsledkem blowerdoor test 0.09. Dům stojí na velmi pěkném pozemku s jedinečným výhledem na celé město Beroun, absolutní občanská vybavenost, atraktivitu místa podtrhuje nedaleký Beroun Golf Resort. Dojezd do Prahy Vám zabere 15 minut. Velmi dobrá investice.

V případě zájmu pro Vás rádi zajistíme financování a právní služby vč. úschovy. Přímý prodej. Cena vč. kompletního dokončení.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 548316
Dispozice: 5+kk
Plocha: 190 m²
Plocha pozemku: 809 m²
Cena: 12.890.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Beroun
Typ budovy: Nízkoenergetický
Novostavba: Ano
PENB: A
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Garáž: Ne

6 228

Aktivních inzerátů
bez provize

61 651

Realizovaných obchodů
tento rok

3 866 158 295 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 5+kk bez realitky

12.890.000 Kč