Prodej pozemku bez realitky
Bartošovice v Orlických horách, Královéhradecký kraj

750.000 Kč

Popis

Všichni to znáte. Přijedete na hory, a i když v popisu u penzionu je napsáno: „přímo pod sjezdovkou“ po příjezdu přijdete na to, že to v praxi v nejlepším případě znamená jít půl kilometru pěšky – v lyžácích? OK, tak ne, půjdeme v botách. Kam je pod sjezdovkou dát? Kdo z Vás se kdy nazouval do ztuhlých lyžáků ví, o čem je řeč.

A to nemluvím o příjezdu nebo parkování. „Zákaz vjezdu mimo rezidenty“, „Parkoviště obsazeno“ každému nejednou lyžování, když ne znechutilo, tak alespoň zkomplikovalo. Najít místo, na zpáteční cestě svoje auto, odhrabat sníh, zaplatit láci za pár hodin a klouzat se zpátky. Za pár hodin lyžování odměna v podobě cesty zpátky.

OK. Nejsou to Alpy, není to nejdelší sjezdovka, ale 400 m není ani nejkratší. Jasně, pro sportovní lyžaře to na závody není. Ale pro rodinu a hlavně děti je to ideální příležitost se na sněhu vyblbnout bez velkých nákladů. A když budou jen malinko chtít, až na pozemek dojedou přímo ze sjezdovky na lyžích.

To, co je k prodeji, vlastně není ani pozemek, je to genius loci, místo, kde sice dokáže být sychravo, ale těžko budete hledat čistší vzduch. Místo, kde v létě není vedrem rozpálený asfalt a Vaše zahrada nepotřebuje tolik závlahy, protože půda pod kopcem v hloubce drží vodu. Místo, kde v zimě koukáte na sjezdovku a kdykoli máte chuť, tak na ni vyrazíte. Místo, z nějž můžete vyrážet na kolech po horách, a od nějž je pár kilometrů čistý, dobře vybavený a nepředražený aquapark. OK, má i svoje nevýhody. Místní „supermarket“ je jen pro základní nákupy, ale zase Vás tu brzy budou znát.

Pro praktiky, jde o pozemek v oblasti soustředěného venkovského bydlení – tedy stavební. Podmínkou je maximálně 15% zastavěnost pozemku (405 m2). Pro podnikavější z Vás je možné na místě postavit menší penzion. Sítě jsou buď přímo na pozemku, anebo jsou na jeho hraně. A samozřejmě hned nad pozemkem je lyžařský vlek a sjezdovka. Jde o dva pozemky vedle sebe, prodávané jako jeden (čísla parcel: 5385 a 5386). Cena za m2 je 277,78,- Kč.

Parametry

UPC dostupné:
Číslo inzerátu: 548725
Plocha: 2.700 m²
Cena: 750.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Bartošovice v Orlických horách
Typ vlastnictví: Osobní
Nemoinspekt
Skutečný technický stav této nemovitosti pro Vás inspektoři zjistí již dnes.
Reklama
Reklama

Mapa

6 420

Aktivních inzerátů
bez provize

9 478

Realizovaných obchodů
tento rok

561 809 406 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej pozemku bez realitky

750.000 Kč