Prodej bytu 3+1 bez realitky
Praha - Košíře

8.850.000 Kč

Popis

Krásný byt 3+1 s nadstandardně velkou zahradou v OV, s možností jednoduché úpravy na 4+kk /viz plánek jako variantu možné úpravy/. Půdorysná plocha cca 87 m2. Vysoké stropy, dům z první republiky. 1. patro /2. poschodí/. Výhled je na 3 světové strany, do zeleně. Velice nízké poplatky.

K bytu patří velká zahrada 322 m2 v OV, která se nachází přímo pod bytem. Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy /meruňky, jabloň/ a okrasné keře. Zahradní posezení, elektřina. Velký sklep /dá se vyúžit jako sklad nebo i jako kancelář nebo dílna/.

Zděný dům z období první republiky je ve dobrém stavu, s dochovanými původními prvky, je tu celkem 6 bytů. Společenství vlastníků je v dobré finanční kondici. Celkové poplatky vč. služeb hrazených SVJ, fondu oprav, elektro, vody, topení cca 3200 kč/měsíc.

V bytě ve dvou místnostech jsou kvalitní parkety /potřeba jen zbrousit/. V celém bytě jsou nová plastová panoramatická okna, původní prvorepublikové dveře. Koupelna po rekonstrukci před cca 8 lety. Kuchyňská linka je starší, ale čistá a funkční. Dýhovaný nábytek v ložnici je vyroben na míru /lze ponechat nebo vystěhovat/. V bytě lze ihned bydlet, je v přijatelném technickém stavu. Popř. lze provést menší stavební úpravu /např. postavení příčky a vytvoření 4+kk; rozšíření obývacího pokoje s kuchyňským koutem nebo úpravu koupelny/. Dá se vybudovat i druhé WC /v bytě jsou dvoje stoupačky/. Mohu doporučit i kvalitní cenově přijatelnou stavební firmu, která se nám osvědčila při rekonstrukci bytu ve stejném domě.

Parkování - bezproblémové ve vedlejší ulici nebo lze pronajímout garáž v okolí. K bytu patří i podíl na půdních prostorách domu.

3 min. chůze od domu začíná lesopark Cibulka s cyklostezkou a dětským lesním hřištěm. 200 m od domu je kvalitní školka, základní škola je 10 min. pěšky. V blízkosti je i známé gymnásium Nad Kavalírkou. V nejbližším okolí jsou tenisové kurty se sportovním centrem, fotbalové hřiště, squash, posilovna, 3 dobré restaurace, cukrárna, dětská knihovna. Za 11 minut se dostanete do centra /na Anděl/ autobusem nebo tramvaji.

Život v přírodě a přitom v centru Prahy! Nastěhování je možné ihned. Prohlídky jsou denně.
RK skutečně nebudu reagovat!

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 562327
Dispozice: 3+1 Chci poradit s pojištěním nemovistosti
Plocha: 87 m²
Cena: 8.850.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Košíře
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 2
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Equa bank
Vybavte si domácnost s Minutovou půjčkou se sazbou od 4,8 % p.a.
Reklama
Reklama

7 098

Aktivních inzerátů
bez provize

31 923

Realizovaných obchodů
tento rok

2 056 868 091 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 3+1 bez realitky

8.850.000 Kč