Pronájem kanceláře 3+kk bez realitky
Praha - Smíchov

400 Kč

Popis

Portheimka Office Centre je velmi reprezentativní a plně zrenovovaná kancelářská budova. Nabízí flexibilní podlaží, která mohou být koncipována buď jako open space nebo jako jednotlivé kanceláře. Navíc lokalita je vybavena skvělou infrastrukturou a dostupnost automobilem a městskou hromadnou dopravou. Budova se nachází v docházkové vzdálenosti stanice metra Anděl (trasa B) a nespočtem tramvajových a autobusových zastávek. Budova svým nájemníkům také nabízí možnost podzemního parkování.

Pětipodlažní budova Portheimka Office Centre se nachází v oblíbené obchodní lokalitě Praha 5 – Anděl. Je umístěna přímo za kostelem Svatého Václava uprostřed městského parku. Původně farní stavba postavená v novorenezančním stylu patřící ke kostelu byla zrekonstruována mezi lety 2001 a 2003 a zároveň byla prodloužena o budovu Portheimka Office Centre.

V roce 2003 ocenil Klub za starou Prahu Portheimku jako nejlepší stavbu v historickém prostředí. Členové klubu ocenili jedinečně spojení dvou různorodých stylů, kdy se šarm zrekonstruované historické budovy prolíná s novou a progresivní přístavbou. Jednou z hlavních výhod tohoto projektu okolní tichá zeleň. V blízkosti se nachází nákupní centrum Nový Smíchov, které nabízí nájemcům široké spektrum služeb, jako je pošta, banky, obchody, restaurace, kavárny a v nejvyšším patře kino.


Luxusní klimatizované kancelářské prostory o velikosti 146,65 m2 na Náměstí 14. října v novostavbě administrativní budovy na Andělu u OC Nový Smíchov. Kancelářské prostory se nacházejí ve 3. NP, jsou vybaveny a jsou rozděleny na 3 kancelářske místností, kuchynka, servrovna, chodba a sklad. Na podlahách jsou položeny koberce. Veškerá kabeláž - telefon, internet k dispozici. V budově je recepce, banka, ostraha 24/7 a snadné parkování pro zaměstnance i návštěvy. Cena za m2 dohodou. Bezproblémové parkování v podzemní garáži za příplatek. Ideální dostupnost jak automobilem tak i MHD - tramvajová zastávka Anděl a Zborovská, metro Anděl. Budova poskytuje svým nájemníkům komfortní a reprezentativní kancelářské prostory s výhledem na kostel Svatého Václava. Prostory budou volné k po dohode, nejpozdeji 1.8.2019.

V případe zájmu mě prosím kontaktujte. Obhlídka i veškeré informace Vám ráda zdelím dodatečne.

Show english description

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 565388
Dispozice: 3+kk
Plocha: 146 m²
Cena: 400 Kč
Město: Praha
Městská část: Smíchov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Nízkoenergetický
Vybavenost: Vybavený Chci půjčku na vybavení
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa: Ne
K dispozici od: 01.07.2019
Equa bank
Vybavte si domácnost s Minutovou půjčkou se sazbou od 4,8 % p.a.

K dispozici od: 01.07.2019

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát
Na tento inzerát se dnes podívalo 10 lidí

Reklama

K dispozici od: 01.07.2019

Do oblíbených Z oblíbených Nahlásit inzerát
Na tento inzerát se dnes podívalo 10 lidí

Reklama
Reklama

6 538

Aktivních inzerátů
bez provize

36 561

Realizovaných obchodů
tento rok

2 376 160 725 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Pronájem kanceláře 3+kk bez realitky

400 Kč