Prodej pozemku bez realitky
Na Krocínce, Praha - Vysočany

12.900.000 Kč

Popis

Jako přímý majitel nabízím pozemek s projektem pro výstavbu funkcionalistické vily na jižním svahu nad Vysočanským údolím v ulici Na Krocínce, s pravomocným stavebním povolením. Tel. 607 588 584. Žádám realitní kanceláře, aby mě nekontaktovaly.

Projekt:
Podlahová plocha vily 300 m2 (+ terasy 41 m2), koncept 4+kk + 1-2+kk. Pozemek má výměru cca 600 m2.
Vila využívá vstupní a první patro pro bydlení s parkováním jednoho vozu v garáži a dvěma venkovními odstavnými stáními na vlastním pozemku. Spodní podlaží je otevřené do zahrady, je přístupné jak po vnějším, tak po vnitřním domovním schodišti a je možno jej využít pro různý účel - jako samostatnou bytovou jednotku nebo např. pro kancelářský provoz, živnostenskou praxi či jako wellness.
Ve vstupním patře je reprezentativní obývací pokoj s kuchyní, krbem a velkou venkovní terasou, šatna, spíž, WC, technická místnost a garáž. Ve 2. NP je velká ložnice s vlastní šatnou a koupelnou a dva prostorné pokoje s terasou a další koupelnou. Spodní podlaží má otevřenou dispozici dle popisu výše a bude přizpůsobeno vybranému účelu užívání.

V případě potřeby větší podlahové plochy (vyšší využitelnosti pozemku) lze provést úpravu objektu, kdy bude zachována uliční výška objektu (dvě nadzemní podlaží) a s ohledem na svažitost terénu v jižní (zahradní) části lze vložit o podlaží navíc (viz. půdorysy a řez varianta B). Podlahová plocha se tak zvýší na 383 m2 (celková plocha včetně teras 452 m2). V této variantě jde o koncept 4+kk + 2+kk + 2+kk + wellness.
Tato varianta pracuje i s možností instalace výtahu a dosažení úplné bezbariérovosti objektu (viz. var. B)

Cena zahrnuje pozemek, prováděcí projekt a platné stavební povolení.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 565592
Plocha: 600 m²
Cena: 12.900.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Vysočany

6 206

Aktivních inzerátů
bez provize

51 828

Realizovaných obchodů
tento rok

3 299 505 810 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej pozemku bez realitky

12.900.000 Kč