Prodej domu Ostatní bez realitky
náměstí Plukovníka Josefa Koukala, Luže, Pardubický kraj

5.980.000 Kč

Popis

Nemovitost se nachází v malebném městečku na půli cestě mezi Litomyšlí a Chrudimí, je umístěna v samotném centru, v horním rohu náměstí. Vstup do nemovitosti je z náměstí nebo samostatnou příjezdovou cestou z boční ulice. Zde je také dvůr, zahrada a technická budova. Umístění nemovitosti zaručuje velmi blízký dosah všech služeb ve městě, ale svým umístěním v jednom z nejklidnějších rohů náměstí zaručuje i velmi klidné a tiché prostředí.
Dům pochází z konce 17.století a je kamenný. To zaručuje velmi příznivé teploty a celkové klima v letních měsících a zároveň, jelikož se nachází v bloku domů, nejsou náklady na vytápění v zimních měsících nikterak vysoké.
Nemovitost je dvoupodlažní a k dispozici je navíc rozsáhlá půda. Součástí předmětu prodeje je i sousední nemovitost čp.164, jelikož tyto nemovitosti jsou vzájemně propojeny.
V obou nemovitostech jsou kompletně rekonstruovány přízemní prostory. V nich se nacházejí dvě bytové jednotky a nebytový prostor. Ostatní prostory jsou vyklizeny a připraveny k rekonstrukci.
Vytápění objektu je zajištěno novým plynovým kondenzačním kotlem s centrálním rozvodem ÚT. V nemovitosti byly kompletně vyměněny všechny rozvody. Jelikož se nemovitost nachází cca. 100m od telekomunikační rozvodny, je zajištěna ta nejvyšší možná rychlost internetového spojení přes optický kabel.

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 566252
Dispozice: Ostatní
Plocha: 320 m²
Plocha pozemku: 790 m²
Cena: 5.980.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Luže
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Ostatní
Vybavenost: Částečně Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 2
Balkón: Ano
Terasa: Ne
Reklama
Reklama

6 198

Aktivních inzerátů
bez provize

42 465

Realizovaných obchodů
tento rok

2 751 013 791 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu Ostatní bez realitky

5.980.000 Kč