Prodej domu 2+1 bez realitky
Ostroměř, Královéhradecký kraj

1.300.000 Kč

Popis

Nabízíme k prodeji poloviční podíl na domě (celková plocha cca 200m + podsklepení) a zahradě (celková plocha přes 2200m) v centru Ostroměře. Ta nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně vlakového a autobusového spojení.

Dům je rozdělen na dvě bytové jednotky (možnost katastrálního rozdělení), které jsou odděleny společnou vstupní halou. Prodávající užívá byt v prvním patře domu, plocha cca 60m, druhý byt je v přízemí. Byt je v původním zachovalém stavu. Okna nová plastová. Aktuálně částečně vybaven nábytkem, po domluvě možnost vyklizení. Byt je způsobilý k užívání, ale pro náročnějšího kupujícího nabízí prostor k rekonstrukci dle jeho představ, a to včetně možného rozšíření o půdní prostory (40m)!

Předmětem prodeje je i zahrada - prodávající využívá její zadní polovinu (opět možnost katastrálního rozdělení mezi dva majitele), která nabízí naprostý klid. Na zahradě je několik plodících ovocných stromů (jabloně, hrušeň, třešeň, višeň, švestka, ořech ...) a keřů, skleník, kůlna, studna ... Pozor - je zde možnost výstavby rodinného domu! K této parcele navíc vede i samostatná příjezdová cesta.

Více informací rádi sdělíme telefonicky či emailem. Doporučujeme prohlídku. V případě slušného a rychlého jednání je o ceně možno jednat!

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 571847
Dispozice: 2+1
Plocha: 100 m²
Plocha pozemku: 1.101 m²
Cena: 1.300.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Ostroměř
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Vybavenost: Částečně Chci 35% slevu na nábytek
Podlaží: 2
Balkón: Ano
Terasa: Ne
Reklama
Reklama

Mapa

6 426

Aktivních inzerátů
bez provize

46 775

Realizovaných obchodů
tento rok

3 006 821 876 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 2+1 bez realitky

1.300.000 Kč