Prodej domu 2+1 bez realitky
Podhájí, Brno - Řečkovice, Jihomoravský kraj

3.890.000 Kč

Popis

Nabízíme útulný domek u lesa s velkou zahradou v Brně Řečkovicích, v Zamilovaném Hájku.

Dispozice 2+1 - kuchyň, průchozí obývací pokoj, ložnice, malá koupelna, chodbička, WC. Celková plocha 50m2. Domek je možno zvětšit o podkrovní polopatro (vysoké cca 160 cm).Celá nemovitost je podsklepená (výška stropu ve sklepě je cca 180 cm), pod hlavním sklepem se nachází vinný sklípek. Objekt je po celkové rekonstrukci - nově zatepleno, okna trojsklo, dřevěná podlaha, nově zbudovaná jímka. Zdroj vody - studna s vydatným pramenem na vlastním pozemku. Vytápěni - elektřina (zřízená topná sazba), plus příprava na krbová kamna.

Z domu i zahrady je široký výhled do údolí. Domek je situován v horní části pozemku. Slunná, terasovitá zahrada má 1897 m2 a je situovaná na jih. Na zahradě je zhruba 20 ovocných stromů. Přímo k pozemku vede asfaltová cesta s veřejným osvětlením. Na pozemku je také možnost zbudovat parkovací místo (momentálně jsou k dispozici dvě parkovací místa hned vedle pozemku). Doprava MHD - autobus 10 min, tramvaj 15 min, vlak 15 min chůze.

Dům má číslo evidenční, tzn. že je vedený jako chata , ale je v dosahu služeb spojených s plnohodnotným bydlením (občanská vybavenost - pošta, odvoz odpadu, v zimě udržovaná komunikace).Vhodné pro celoroční bydlení, včetně trvalého bydliště.

Nemovitost je ideální pro zájemce, kteří hledají bydlení v blízkosti přírody, ale zároveň chtějí zůstat ve městě. Místo poskytuje dostatek soukromí, možnost seberealizace na zahradě a spoustu prostoru pro domácí mazlíky, skvělé predispozice pro ostrovní systém. Zamilovaný Hájek je oblíbeným místem k vycházkám i odpočinku. Nedávno zde byly zbudovány lavičky a několik ohnišť, kousek od nemovitosti je příjemná hospůdka Zamilec.

Místo s opravdovým geniem loci.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 575071
Dispozice: 2+1
Plocha: 50 m²
Plocha pozemku: 1.897 m²
Cena: 3.890.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Brno
Městská část: Řečkovice
Typ budovy: Dřevostavba
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Garáž: Ne
Rekonstrukce: vše
Voda: studna

6 574

Aktivních inzerátů
bez provize

57 879

Realizovaných obchodů
tento rok

3 674 171 065 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 2+1 bez realitky

3.890.000 Kč