Prodej domu 4+1 bez realitky
Klimkovice, Moravskoslezský kraj

8.990.000 Kč

Popis

Nabízíme ke koupi vilu Václava Štěpánka. Vila byla postavena na počátku třicátých let minulého století. Stavba je realizována podle projektu významného architekta Karla Gajovského z Ostravy. Vystavět ji nechal slezský obchodník pan Václav Štěpánek z Klimkovic.
Vila je dvoupodlažní z cihelného zdiva o zastavěné ploše cca 151 m2. Objekt je celý podsklepen. V prvním nadzemním podlaží se nachází samostatná bytová jednotka 4,5 + 1 o užitné ploše cca 112 m2. V druhém podlaží je druhý samostatný byt stejné dispozice a velikosti. V každém podlaží je balkon s výhledem do zahrady. Na rovné střeše je terasa a prádelna se sušárnou.
Vila je v z velké části v původním stavu, částečně je zachováno původní vybavení z 1.republiky. V průběhu let byla provedena rekonstrukce fasády a oken. Bylo instalováno teplovodní vytápění.
Zahrada je rovinatá o výměře 1003 m. Přední část je okrasná, osázená růžemi a pivoňkami. Za domem je zahrada užitková se vzrostlými ovocnými stromy a keři. Zahrada poskytuje soukromí a klid v blízkosti centra lázeňského města Klimkovice.
Příjezd na pozemek je z ulice Jarmily Glazarové. Parkování je zajištěno v garáži v podzemním podlaží vily.
Objekt je vhodný k rekostrukci v původním prvorepublikovém stylu. Dispozice umožňuje vícegenerační bydlení, nebo lze přízemí přebudovat na sídlo firmy, kanceláře, ordinace apod.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 576419
Dispozice: 4+1
Plocha: 224 m²
Plocha pozemku: 1.003 m²
Cena: 8.990.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Klimkovice
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Vybavenost: Nevybavený Stěhování něco stojí. S naší půjčkou to zvládnete.
Balkón: Ano
Terasa: Ano
Garáž: Ano

6 520

Aktivních inzerátů
bez provize

58 260

Realizovaných obchodů
tento rok

3 694 664 025 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 4+1 bez realitky

8.990.000 Kč