Prodej bytu 4+kk bez realitky
Praha - Hloubětín

14.450.000 Kč

Popis

Prodej bytu 4+kk o ploše 153,6m2 + terasa, garáž, zahrada, dílna, sklep, 2x parkovací stání, ul. Kyjská, Praha 9 - Hloubětín.

Nabízíme k prodeji jedinečný byt v osobním vlastnictví v architektonicky zajímavé novostavbě rodinného domu z roku 2017 v klidné části Hloubětína. Prosluněný byt 4+kk o velikosti 153,6m2 ve 3.np s terasou, s výhledem na město a privátní zahradou.

Architektonicky nadstandardně řešený byt se skládá z prostorného obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, nad kterou se nachází otevřená galerie s pracovnou. Na šíři obývacího pokoje navazuje střešní terasa. Ze vstupní chodby je přístupná ložnice, dva dětské pokoje, dvě koupelny s wc, vanou a sprchovým koutem, šatna, komora a technická místnost.

Nedílnou součástí bytu je sklep o velikosti 6m2 v suterénu domu. K bytu patří jedno kryté a jedno nekryté parkovací stání na dvoře na vlastním pozemku, spolu s venkovní dílnou/skladem o výměře 10,5m2. Soukromá zahrada o ploše 79m2 je osázena okrasnými stromy a keři.

Dům se nachází ve stabilizovaném území rodinných domů v klidné části Hloubětína a reaguje moderním způsobem na okolní zástavbu s maximálním soukromím.

Při projektové přípravě i realizaci byly na novostavbu domu, o třech bytových jednotkách, kladeny vysoké estetické a technické nároky. Bylo použito výhradně kvalitních materiálů a systémů např.: podlahové vytápění od firmy Rehau, nejmodernější plastohliníková okna Geneo s izolačními trojskly, bezfalcové dveře Sapeli, designové cementové stěrky v koupelnách, třívrstvá dubová dřevěná podlaha, zámečnické a truhlářské výrobky, aj.

Dům i byt se vyznačuje velice nízkými provozními náklady, veškerá média jsou samostatně měřitelná pro jednotlivé byty. Byt v domě skýtá kombinaci výhod bytového a rodinného domu.

V docházkové vzdálenosti je veškerá občanská vybavenost, mateřská školka, základní škola, lékárna, poliklinika, pošta, plavecký bazén, tenisové kurty, lesopark, rybníky. Velice dobrá dopravní dostupnost, 5 minut tram + stanice metra B – Hloubětín.

Máte-li zájem o bližší informace, kontaktujte mě, prosím, e-mailem nebo telefonicky. RK nevolat!

Vladimír Uzel
v.uzel@seznam.cz
608 960 937

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 576811
Dispozice: 4+kk
Plocha: 153 m²
Cena: 14.450.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Praha
Městská část: Hloubětín
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Novostavba: Ano
PENB: B
Vybavenost: Nevybavený Stěhování něco stojí. S naší půjčkou to zvládnete.
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Výtah: Ne
Garáž: Ano
K dispozici od: 01.10.2019
Stáří: 1 - 10
Provedení: nadstandardní: nadstandardní použité materiály a technologie
Typ vytápění: plynový kotel
Podlaží v rámci domu: podkroví
Předzahrádka: 79 m²
Rekonstrukce: vše

6 246

Aktivních inzerátů
bez provize

61 296

Realizovaných obchodů
tento rok

3 864 914 665 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej bytu 4+kk bez realitky

14.450.000 Kč