Prodej domu 3+1 bez realitky
Květnice, Středočeský kraj

5.850.000 Kč

Popis

Nabízím řadový rodinný dům o velikosti 3+1 (89m2 obytná plocha), ve velmi klidné lokalitě malé vesnice Květnice III Praha-východ, v dojezdové vzdálenosti cca 15 minut od Černého mostu. Jedná se o dřevostavbu z roku 2004 s energetickou náročností budovy v kategorii C. Dům stojí ve slepé ulici s minimálním provozem. V okolí žije mnoho dětí různého věku, které mají vyžití, jak na ulici, tak na okolních hřištích, v místním malém skejtparku, kde provozují volnočasové sporty (https://www.facebook.com/hatskvetnice/). Výborná je dostupnost na MHD (2min a 7min pěšky) i na vlak z Klánovic a další služby jako je lékař, zubař, restaurace, hospoda, obchod potravin, večerka.
V blízkém a širokém okolí jsou lesy a kopec pro sáňkování. Sousedské vztahy jsou taktéž výborné, se sousedy vás v případě vážného zájmu rád seznámím.

Dům disponuje jedním parkovacím stáním před domem a větší udržovanou zahradou za domem . Na zahradě se nachází větší zahradní domek a krásný dětský domeček s terasou a několika sektory pro společnou hru (fotbal, trampolína, houpačky, tvořivá dílna, které jsou součástí prodeje). Dům je přizpůsoben pro rodinu s dvěma dětmi, které mají, jak na zahradě, tak v domě, vybudované krásné zázemí. Součástí domu je zastřešená terasa s dřevěnou podlahou se vstupem velkými okenními dveřmi do obývacího pokoje. Vytápění je zajištěno chytrým keramickým akumulačním vytápěním EVO. Celková spotřeba elektřiny celého domu čtyřčlenné rodiny (vytápění, ohřev vody bojlerem, TV, internet, vaření, svícení ...) cca 26 000,- za rok. Dům také v nedávné době proběhl preventivními investicemi, jako je změna způsobu vytápění, výměna bojleru i všech připojných vodovodních hadic a kompletní rekonstrukce dětského pokojíčku. Stejně tak proběhla výměna francouzských oken a jejich skleněných výplní za lepší izolační sklo s pokovovaním proti přehřívání interiéru. Součástí domu je pevné vybavení na míru, jako jsou vestavěné skříně, dětský pokojíček, jídelní stůl a kuchyň se spotřebiči.

Nejpohodlnější přepis energií online Reklama

Parametry

Číslo inzerátu: 578829
Dispozice: 3+1
Plocha: 89 m²
Plocha pozemku: 250 m²
Cena: 5.850.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Květnice
Typ budovy: Nízkoenergetický
PENB: C
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Balkón: Ne
Terasa: Ano
Garáž: Ne

6 587

Aktivních inzerátů
bez provize

56 574

Realizovaných obchodů
tento rok

3 584 322 334 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 3+1 bez realitky

5.850.000 Kč