Prodej domu 5+kk bez realitky
Velvarská, Olovnice, Středočeský kraj Zobrazit na mapě

5.990.000 Kč
U této nabídky ušetříte 239.600 Kč za provizi.

Číslo inzerátu: 580433
Dispozice: 5+kk
Plocha: 114 m²
Plocha pozemku: 527 m²
Cena: 5.990.000 Kč
Město: Olovnice

Více informací

Poslat zprávu majiteli

Na tento inzerát se dnes podívalo 8 lidí
Reklama

Popis

Nabízíme ke koupi dvoupodlažní rodinný dům o dispozici 5+kk stojící na pozemku o velikosti 527m2. Dům byl navržen v nadstandardním provedení použitých materiálů, moderní stavební technologií, která splňuje veškeré dnešní trendy a materiály moderní doby, a samozřejmě nebyl opomenut ani moderní design.

Užitná plocha domu činí 113,5 m2.Použitá technologie a materiály mají ekonomickou výhodnost spotřeby energií, takže dům splňuje nejvyšší energetickou náročnost třídy A (mimořádně úsporný). Noví majitelé domu tak budou mít nízké měsíční náklady.Z použitých technologií pro ekonomické bydlení určitě zaujme tepelné čerpadlo (pro vytápění a zároveň chlazení celého objektu + ohřev TUV) a rekuperační jednotka, která zajišťuje řízené větrání domu s velkou úsporou nákladů na vytápění.

V domě je podlahové vytápění (v obou podlažích), které patří k takzvaným nízkoteplotním vytápěcím systémům a je charakteristické rovnoměrným rozložením teploty.

Pro pohodlný úklid je v domě zabudovaný centrální vysavač, který nezabírá místo, nevíří prach a je podstatně tišší než běžné vysavače.

V návrhu domu se také počítalo se zabezpečovacím systémem.

Dispozice domu:

V 1. NP je situována chodba, ze které se vchází do prostorného, vzdušného a prosvětleného obývacího pokoje s velkým kuchyňským koutem, ze kterého vede schodiště do 2 NP, dále pokoj pro hosty/pracovna, koupelna se sprchovým koutem a WC, technická místnost s technologiemi. Dům je obklopen zelení ze severo-západní části domu, což zajišťuje soukromí a krásný výhled.

Ve 2. NP se nachází chodba, koupelna s vanou a WC, ložnice a dva dětské pokoje.

V exteriéru domu je počítáno se stáním pro dvě auta a také terasou o výměře 12m2. Oplocení domu si budoucí majitel bude řešit dle vlastních představ.Občanská vybavenost:

Mezi důležité vybavenosti v obci patří moderní prodejna smíšeného zboží, restaurace s celodenním podáváním teplých jídel a mateřská škola s kapacitou 28 dětí, sloužící i dětem sousedních obcí, obecní úřad a pošta.

Ke sportovnímu vyžití občanů slouží velmi pěkný sportovní areál s klubovnou a šatnami.

Dopravní obslužnost je v obci na dobré úrovni. Je zajišťována jednak autobusy a hlavně pak železnicí. V obci je nádraží ČD na trati Kralupy n. Vlt. – Slaný a dále pak železniční zastávka na trati Kralupy n. Vlt. – Velvary. V obci provozuje autobusou dopravu ČSAD Kladno a.s. na lince Kladno – Kralupy n. Vlt.Prohlídky jsou možné po předchozí domluvě. V případě zájmu spolupráce RK, volejte prosím jen pokud máte vážného zájemce.

Parametry

Dostupnost UPC:
Číslo inzerátu: 580433
Dispozice: 5+kk
Plocha: 114 m²
Plocha pozemku: 527 m²
Cena: 5.990.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Olovnice
Typ budovy: Nízkoenergetický
Novostavba: Ano
PENB: A
Vybavenost: Nevybavený Chci 35% slevu na nábytek
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Garáž: Ne
Číslo inzerátu: 580433
Dispozice: 5+kk
Plocha: 114 m²
Plocha pozemku: 527 m²
Cena: 5.990.000 Kč
Město: Olovnice

Více informací

Poslat zprávu majiteli

Na tento inzerát se dnes podívalo 8 lidí
Reklama
Reklama

6 237

Aktivních inzerátů
bez provize

60 729

Realizovaných obchodů
tento rok

3 833 949 850 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu 5+kk bez realitky

5.990.000 Kč