Prodej domu 2.523 m² bez realitky

U Cementárny, Ostrava - Zábřeh-VŽ, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme Vám k prodeji dvojdomek jako celek. Cena za nemovitost je konečná, neplatíte provizi RK. Jedná se o zrekonstruovanou kancelářskou budovu, č. p. 1171, a rodinný dům, č. p. 2406, který může být využit i jako dvougenerační rodinný dům. Dvojdomek je situován ve velmi zajímavé lokalitě v městské části OSTRAVA-VÍTKOVICE. Celý objekt, s hlavním vstupem z ulice U...
Nabízíme Vám k prodeji dvojdomek jako celek. Cena za nemovitost je konečná, neplatíte provizi RK. Jedná se o zrekonstruovanou kancelářskou budovu, č. p. 1171, a rodinný dům, č. p. 2406, který může být využit i jako dvougenerační rodinný dům. Dvojdomek je situován ve velmi zajímavé lokalitě v městské části OSTRAVA-VÍTKOVICE. Celý objekt, s hlavním vstupem z ulice U Cemetárny, je podsklepený.

Kancelářská budova má dvě nadzemní podlaží a podkroví. V 1 NP jsou 4 kanceláře a sociální zařízení. V 2NP jsou další 4 kanceláře, kuchyňka a sociální zařízení. V mezipatře se nalézá sprcha. V podkroví budovy jsou dvě plnohodnotné garsoniéry s kuchyňkou a sociálním zařízením. Zástavba je z roku 1929, ale v roce 1999 prošla kompletní rekonstrukcí (nová okna, sociální zařízení, dostavba garsonek, klimatizace, tepelné čerpadlo, plynový kotel, bezpečnostní systém). Tato část dvojdomku je rekolaudována jako administrativní budova a je ve velmi dobrém stavu.

Druhou částí dvojdomku je rodinný dům. V tomto objektu jsou dva byty o velikosti 2+1. V 1NP jsou dvě obytné místnosti, kuchyň a sociální zařízení, v 2 NP jsou také dvě obytné místnosti, kuchyň a sociální zařízení. Přestavba půdních prostor na obytné místnosti je možná. V současné době je dům nevyužívaný a vhodný spíše k rekonstrukci.

K dvojdomku náleží tři zděné garáže a travnatá plocha před domem, z níž je část vydlážděná pro možnost parkování cca 4 vozů. Za domem je malá zahrada.

V místě je možnost napojení na veškeré veřejné sítě. V dostupné vzdálenosti jsou zastávky městské hromadné dopravy, autobus a tramvaj.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
2.523 m²
cena:
6.800.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více