Prodej bytu 3+kk, 81 m² bez realitky

Koněvova, Praha - Žižkov

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Popis objektu
Jedná se o kompletně rekonstruovanou budovu dokončenou v roce 2008 v ulici Koněvova, Praha 3. Nachází se 15min pěší chůzí od samotného centra města v oblasti situované do zeleně Vítkova a zároveň naproti novostavbě polyfunkčního domu s hypermarketem a parkovacím domem.
Pavlačový dům byl postaven v roce 1907, je tedy zřejmé, že rekonstrukce se dotkla...
Popis objektu
Jedná se o kompletně rekonstruovanou budovu dokončenou v roce 2008 v ulici Koněvova, Praha 3. Nachází se 15min pěší chůzí od samotného centra města v oblasti situované do zeleně Vítkova a zároveň naproti novostavbě polyfunkčního domu s hypermarketem a parkovacím domem.
Pavlačový dům byl postaven v roce 1907, je tedy zřejmé, že rekonstrukce se dotkla všech částí domu. Uliční Fasáda byla opravena, vnitrobloková fasáda pak nově zateplena, všechna okna vyměněna za trojitá izolační v přesné kopii oken původních. Taktéž vstupní dveře splňují nejvyšší požadavky na zateplení. Zelený dvůr je opravdovou pastvou pro oči.

Popis půdního bytu
Byty jsou vybaveny ve vyšším standardu dle komplexního návrhu architekta.
Koupelny v italském a španělském velkoformátovém obkladu, zařizovací předměty, baterie a koupelnové doplňky značky PHILIPPE STARCK, umyvadla DURAVIT. Podlahy jsou masivní dubové, dveře dýhované .
Byty jsou pojaty ve velmi moderním stylu se smyslem pro detaily. Topná tělesa pocházejí od firem Nobo, model Bali a koupelnové žebříky od ELVL.

Podrobný popis bytu :
Návrhy interiérů v půdních prostorech patří k nejobtížnějším. Od architekta to vyžaduje potlačit jistou stísněnost, která je těmto prostorám vlastní. V tomto případě jsme chtěli nechat vyznít novou a pro půdní prostor netypickou přírodní tektoniku. Pracovali jsme se základními hmotami a zajímavě začlenili komínová tělesa jdoucí proti sobě.
S tímto přesně definovaným dynamickým tvarem v interiéru kontrastují transparentní a zrcadlově čisté plochy a tvary, které propouštějí nebo odrážejí denní a umělé světlo. Použitými materiály jsou masivní dřevo, ocelové a skleněné prvky.
Organické formy a přírodní materiály se objevují také v dalších prvcích interiéru. Příkladem jsou bohatě dimenzované koupelny s vanou.
Ačkoli je byt ve středu prahy, město z něj prakticky nevidíte. Jeho vnitřní prostor se uzavírá do sebe a tvoří pohodlný úkryt před světem, severní strana se otevírá na stále zelený kopec Vítkov, balzám pro oči. Byt přesto nepůsobí tmavě a stísněně, a to především díky mnoha střešním oknům.
Z výše uvedeného popisu je zřejmé, že veškerá pozornost byla věnována každému jednotlivému detailu tak, aby v komplexu byl vytvořen dokonalý celek, a to zjevného nákladového omezení.
zobrazit celý popis
 

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+kk
plocha:
81 m²
cena:
5.340.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více