Prodej domu Ostatní bez realitky
Pavla Lista, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav - Brandýs nad Labem, Středočeský kraj

9.290.000 Kč

Popis

Prodej RD 220 m2 , pozemek 648 m2

Nabízím prostorný rodinný dům se dvěma bytovými jednotkami, sklepem, garáží a zahradou. Dům se nachází v hezké a klidné části města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav v blízkosti atraktivní Polabské cyklostezky. Veškeré služby v docházkové vzdálenosti a vynikající dopravní spojení do Prahy.

Dům má tři nadzemní podlaží, sklep, garáž a zahradu. Celková výměra pozemku je 648 m2 (94 m2 rodinný dům + 28 m2 garáž + 526 m2 zahrada). Rodinný dům nabízí dvě menší samostatné bytové jednotky a sklep o celkové užitné ploše 220 m2. Bytové jednotky lze využít samostatně pro dvě menší rodiny nebo jako součást podnikání či podnájmu. Byt v přízemí o užitné ploše 63,7m2 disponuje obývacím pokojem, jídelnou, kuchyní, ložnicí, spíží, koupelnou, samostatným WC a předsíní. Byt v patře o užitné ploše 95,6m2 (63,4m2+32,2m2 půdní vestavba pod střechou) disponuje obývacím pokojem, kuchyní, ložnicí, šatnou, koupelnou s WC, samostatným WC a půdní vestavbou. Samozřejmě je možné oba byty spojit pro potřeby jedné rodiny.

V celém půdoryse je dům podsklepen. Sklepní prostory o rozloze 60,4 m2 se skládají ze šesti místností a chodby. Je zde zavedena elektřina i voda, takže prostory lze využít jako dílnu, posilovnu, technickou místnost, prádelnu, sušárnu či velký úložný prostor.

Rodinný dům byl postaven v roce 1969 a po celou dobu je ve vlastnictví a péči jedné rodiny. V roce 2003 prošel adaptací a rekonstrukcí celého patra a podkroví. Ve stejné době proběhla výměna všech oken v domě. V roce 2015 byla kompletně vyměněna střecha. V roce 2020 proběhla rekonstrukce přízemí. Dům je v dobrém uživatelném stavu a je vhodný k příjemnému rodinnému bydlení.

Díky vzrostlým tújím nabízí útulná zahrada soukromí a klid. Na rovinaté zahradě se nachází zahradní domek, pergola, prostorný skleník, vybetonovaný prostor pod bazén, malé jezírko a důmyslně umístěné nádrže na dešťovou vodu. Na zahradě roste množství vzrostlých ovocných stromů, ovocných keřů a na západní straně se nachází vinice.

Parkování je možné v samostatné prostorné garáži nebo na třech parkovacích stáních před garáží. Garáž je částečně podsklepena.

Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodovod, plyn a elektrickou síť. Vytápění a ohřev vody je zajištěno dvěma samostatnými plynovými kotli. Alternativně je možné pro vytápění bytové jednotky v přízemí využít i třetí kotel na pevná paliva. Pro byt v patře je nainstalován samostatný vodoměr, elektroměr a plynoměr, což umožňuje oddělené měření vody, elektřiny i plynu pro obě bytové jednotky.

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav je velmi žádaná lokalita díky své bohaté občanské vybavenosti a vynikající dostupnosti do Prahy. Přímo v Brandýse je několik mateřských a základních škol, gymnázium, nemocnice, poliklinika, pošta, nákupní centra a místa pro kulturní i sportovní vyžití. Cca 650 m od domu je základní škola a supermarket. Cca 400m od domu se nachází půvabná cyklostezka vhodná pro sportovce i k procházkám. V blízkosti dále například zámek Brandýs nad Labem, bazilika sv. Václava, Proboštský rybník, jezero Lhota, Císařské lesy nebo park Mirakulum.

Spojení s Prahou zajišťují frekventované autobusové spoje, směřující na zastávky metra Černý Most, Letňany, Prosek, Vysočanská a Českomoravská. Na Černém Mostě lze využít parkoviště P+R; jízda automobilem trvá cca 10 minut.

Na domě neváznou žádné dluhy, zástavní práva, věcná břemena ani jiné právní či faktické vady.

V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat pro doplňující informace nebo osobní prohlídku.

Parametry

Číslo inzerátu: 605677
Dispozice: Ostatní
Plocha: 220 m²
Plocha pozemku: 648 m²
Cena: 9.290.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
Městská část: Brandýs nad Labem
Typ budovy: Cihla
PENB: G
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ne
Lodžie: Ne
Parkování: Ne
Garáž: Ano

8 848

Aktivních inzerátů
bez provize

55 957

Realizovaných obchodů
tento rok

1 288 235 886 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej domu Ostatní bez realitky

9.290.000 Kč