Pronájem kanceláře 103 m² bez realitky

Na Topolce, Praha - Podolí

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k pronájmu klimatizované kancelářské prostory 103m2 (ve 3. nadzemním podlaží) v novostavbě bytového domu Na Topolce, 5min. pěšky od metra (C) stanice Vyšehrad. Prostory sestávají z místnosti 96m2 s kuchyňskou linkou, předsíně 3.5m2 a sociálního zařízení 3.5m2 (sprchový kout a oddělené WC s umyvadlem). K prostorům patří anglický dvorek 15m2 a garážové...
Nabízíme k pronájmu klimatizované kancelářské prostory 103m2 (ve 3. nadzemním podlaží) v novostavbě bytového domu Na Topolce, 5min. pěšky od metra (C) stanice Vyšehrad. Prostory sestávají z místnosti 96m2 s kuchyňskou linkou, předsíně 3.5m2 a sociálního zařízení 3.5m2 (sprchový kout a oddělené WC s umyvadlem). K prostorům patří anglický dvorek 15m2 a garážové stání (v 1.podzemním podlaží). Prostory jsou zcela nové, nikdy nepoužívané a je možno dohodnout klientské změny interiéru. K dispozici je dostatek telefonních i datových zásuvek, CATV rozvody, videotelefon, zabezpečovací zařízení, centrálni recepce i ostraha, vstup i vjezd do objektu na unikátní čip.
Měsíční nájemné + DPH, kauce 2 měsíční nájmy. Platby za služby (elektřina, vodné, teplo atd. dle skutečné spotřeby.
K dispozici ihned.
zobrazit celý popis
 We offer an exclusive air-conditioned offices 103m2 in a new building Na Topolce, 5min. from metro station Vyšehrad (C line). The office place consists of one room 96m2 with a kithenette, entrence hall 3,5m2 and washroom 3,5 m2 (WC and separeted shower bath), an Engilsh yard 15m2 and garage parking place. The place is new, never used before with posibility to provide changes of the interior....
 We offer an exclusive air-conditioned offices 103m2 in a new building Na Topolce, 5min. from metro station Vyšehrad (C line). The office place consists of one room 96m2 with a kithenette, entrence hall 3,5m2 and washroom 3,5 m2 (WC and separeted shower bath), an Engilsh yard 15m2 and garage parking place. The place is new, never used before with posibility to provide changes of the interior. Sufficiency of telephone and IT background, CATV, videophone, security system, central reception and security of the building.
Monthly rental + VAT, deposit 2 monthly rentals. Payments for services (electricity, water, heating based on consumption). Disposal immediately.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Kancelář
dispozice:
Ostatní
plocha:
103 m²
cena:
53.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více