Prodej pozemku 2.012 m² bez realitky

Dubičné Samoty, Dubičné, Jihočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízíme k prodeji exklusivní pozemek se stavebním povolením na RD s bazénem u Českých Budějovic, v obci Malé Dubičné -Na Samotách. Přes 2000 m2 v původní vzrostlé zahradě!!!
Obec Dubičné je 2min. za kopcem Dubičákem, kde je lyžařská sjezdovka pro dospělé a jedna pro děti. 2 min. od pozemku je známé město Dobrá Voda u ČB, kde je škola, školka, MHD a veškerá...
Nabízíme k prodeji exklusivní pozemek se stavebním povolením na RD s bazénem u Českých Budějovic, v obci Malé Dubičné -Na Samotách. Přes 2000 m2 v původní vzrostlé zahradě!!!
Obec Dubičné je 2min. za kopcem Dubičákem, kde je lyžařská sjezdovka pro dospělé a jedna pro děti. 2 min. od pozemku je známé město Dobrá Voda u ČB, kde je škola, školka, MHD a veškerá občanská vybavenost. České Budějovice jsou vzdáleny cca 10 min. jízdy autem.
Pozemek je mimořádný díky svému umístění, překrásnému výhledu do údolí na rybník a protější Srubec. Velikost pozemku je 2000 m2, soused po pravé straně má pozemek o velikosti 5000m2, po levé straně je polní cesta vedoucí k zahrádkám, které sousedí s pozemkem vzadu, místní komunikace vede před pozemkem.
Rozloha umožňuje stavbu krásného rozlehlého domu, sousedi jsou opravdu daleko a díky bohatým dřevinám nejsou vidět. Na pozemku jsou vzrostlé duby u komunikace, krásná třešeň, ořechy. Jsou zde dvě studně, veškeré sítě a byla provedena příprava pozemku zarovnáním. Vzhledem k tomu, že je zde stavební uzávěra, je tento pozemek zcela mimořádný. Vznikl odstraněním původních staveb.
Důležité:je vydáno platné stavební povolení na rodinný dům s bazénem. Změna projektu je samozřejmě možná. Mimořádný pozemek pro mimořádný dům.
Cena 1640,-Kč za m2
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
2.012 m²
cena:
1.640 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více