Prodej bytu 2+1, 54 m² bez realitky

Mírová , Slaný, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Popis bytu:
Byt 2+1 po celkové rekonstrukci v letech 2006 v luxusní provedení. Instalace plastových oken. Rekonstrukce stoupaček a elektřiny. Rekonstrukce chodby-osazeno vestavěná skříňová sestava. Kompletní nová kuchyně/viz foto/. Komplexní rekonstrukce-nová koupelna/viz foto/ Vstupní dveře odhlučněné-instalace bezpečnostní závory. Veškeré podlahy-parkety nebo...
Popis bytu:
Byt 2+1 po celkové rekonstrukci v letech 2006 v luxusní provedení. Instalace plastových oken. Rekonstrukce stoupaček a elektřiny. Rekonstrukce chodby-osazeno vestavěná skříňová sestava. Kompletní nová kuchyně/viz foto/. Komplexní rekonstrukce-nová koupelna/viz foto/ Vstupní dveře odhlučněné-instalace bezpečnostní závory. Veškeré podlahy-parkety nebo dlažba.

Popis objektu a obslužnosti:
Starší cihlová zástavba-3.vchody o 3. poschodích. Společenství vlastníků bytových jednotek.
Příspěvek do fondu oprav-3,000 Kč,-./ včetně vody a tepla/. Společenství vlastníků je zcela odluženo. V letech 2005-2009 uskutečněny rozsáhlé investice-rekonstrukce střechy, rekonstrukce pláště budovy/ zateplení/, instalace plastových oken Nové vstupní dveře do budovy. Rekonstrukce sklepních prostorů. Investiční záměr: zbudování vlastní kotelny a instalace výtahu na vnější plášť budovy. V budově se klade velký důraz na pořádek a čistotu.
Před budovou parkoviště .
Doprava, inženýrské sítě, vybavenost:
Budova se nachází poblíž vlakového nádraží. Zastávka MHD ve vzdálenosti 100 m. V sousedství komplex základní školy se sportovním areálem. Nejbližší nákupní centra do 300 m. Ordinace praktických lékařů a pošta taktéž do 300 m. V sousedství rozsáhlý sportovní areál- zimní stadion, plavecká hala a fotbalové hřiště. Budova je umístěna v klidné čtvrti-žádné rušivé hluky. Nájezd na dálnici ve vzdálenosti asi 1.km. Čas dojezdu do Prahy-do 20-30.minut.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+1
plocha:
54 m²
cena:
1.600.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více