Prodej chaty, chalupy 2+kk bez realitky
Senohraby, Středočeský kraj Zobrazit na mapě

2.200.000 Kč
U této nabídky ušetříte 88.000 Kč za provizi.

Advertisement
Číslo inzerátu: 617927
Dispozice: 2+kk
Plocha: 82 m²
Plocha pozemku: 276 m²
Cena: 2.200.000 Kč
Město: Senohraby

Více informací

Poslat zprávu majiteli

Na tento inzerát se dnes podívalo 34 lidí

Popis

Prodej chaty 82 m2 se zahradou à la Provence, pozemek 276 m2
Senohraby, okres Praha-Východ
Pouhých 25 km (18 minut autem) z Prahy Jižního Města po dálnici D1!

Při koupi chaty většinou hledáme především přírodu, klid a čistý vzduch. Všechny tyto požadavky na 100 % splňuje chata v prestižní prvorepublikové lokalitě na okraji obce Senohraby, kde vám bude připadat, že se čas na chvilku zastavil. Přímo z ložnice budete hledět do posázavských lesů.

Chata nabízí vše, co budete ke svému odpočinku a relaxaci potřebovat. V přízemí je pokoj s jídelnou, kamny WAV a lednicí, ložnice, kuchyňský kout s linkou a indukčním dvouvařičem, mycí kout s umyvadlem a WC. Pro odpočinek v nepříznivém počasí můžete využít prosklenou terasu na jižní straně. Terasa bude potřebovat zásadní rekonstrukci. Pro pohodové večery je připraveno venkovní sezení na grilování. Nechybí ani garáž, která se nachází ve zděné podezdívce obložené soklovou žulou. Kutilové a zahrádkáři mají k dispozici dílnu, dřevník a prostor pod schody pro zahradní nářadí.

V chatě je zavedena elektřina 230V/400V 3x14 A, k dispozici je připojení na zemní plyn i pevná telefonní linka. Problém není ani s dostatkem vody z vrtané studny. K chatě náleží septik o objemu 3 m3. Pokud by se nový majitel rozhodl pro připojení chaty k obecnímu vodovodu a kanalizaci, jsou obě tyto inženýrské sítě přivedeny na hranici pozemku s možností připojení. Za velkou výhodu se považuje podsklepení chaty a její zateplení a omítnutí škrábaným brizolitem. Chata je po částečné rekonstrukci a hlavním bonusem je v tomto ohledu nová finská střecha Ruukki s novými okapy a svody, se zárukou na povrch 30 let.

Chata je postavena na vlastním svažitém pozemku orientovaném na východ o rozloze 276 m2 v klidné části obce. Zajímavým prvkem je originální nízkoúdržbová štěrková romantická zahrada ve stylu á la Provence. Najdete tu v dokonalé symbióze levandule, oblouky s pnoucími růžemi, santolinu, mavuň, konifery, břečťan i ozdobné traviny.

Milovníci houbaření ocení bezprostřední blízkost lesa, který je jen 20 m od chaty. Pokud projdete lesem dalších patnáct minut, pak se před vámi vynoří v celé kráse řeka Sázava, u které je plovárna a koupaliště v půvabné scenérii romantické zříceniny hradu Zlenice. U plovárny, jejíž tradice se váže až do roku 1906, je v provozu vyhlášený bufet Baštírna s venkovním posezením a každou sobotu si tu můžete poslechnout trampské, country a jazzové hudební skupiny.

Další možností koupání je v sousedních Mirošovicích ve Štičím rybníku s volnočasovým areálem. Zkrátka nepřijdou ani turisté a cykloturisté. Obcí Senohraby je vedeno několik turisticky značených tras a cyklostezka č. 0020, která vás povede krajem Josefa Lady. Za kopcem v obci Hrusice se můžete zastavit v muzeu tohoto slavného umělce a za vesnicí na vás čeká hvězdárna Ondřejov.

Senohraby mají skvělou dopravní dostupnost. Autem po D1 sem dorazíte z Prahy Jižního Města za pouhých 18 minut! Navíc přímo do Senohrab jede každou půl hodinu z Prahy-Hlavního nádraží příměstský vlak na Lítačku a jízdenky PID.

Služby jsou v Senohrabech zastoupeny dostatečně. Kromě prodejny potravin a drogerie, je zde restaurace, zahradnictví, autoservis, Česká pošta, ordinace praktického lékaře, obecní knihovna, půjčovna kol a elektrokol i sběrný dvůr. V obci je travnaté fotbalové hřiště TJ Sokol Senohraby kde se hrají zápasy okresního přeboru.

Parametry

Internet: Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement
Číslo inzerátu: 617927
Dispozice: 2+kk
Plocha: 82 m²
Plocha pozemku: 276 m²
Cena: 2.200.000 Kč Chci hypotéku i
Město: Senohraby
Typ budovy: Dřevostavba
PENB: G
Vybavenost: Vybavený Chci slevu na nábytek a elektro
Stáří: 30 - 50
Provedení: standardní: běžné materiály a technologie
Rekonstrukce: vše
Voda: studna
Číslo inzerátu: 617927
Dispozice: 2+kk
Plocha: 82 m²
Plocha pozemku: 276 m²
Cena: 2.200.000 Kč
Město: Senohraby

Více informací

Poslat zprávu majiteli

Na tento inzerát se dnes podívalo 34 lidí

Mapa

V okolí najdete

Zastávka veřejné dopravy: Senohraby, U Zvoničky
1 m (0 min)
Pošta: Senohraby
1,097 m (13 min)
Obchod:
215 m (3 min)
Restaurace: U Kaštánků
2.1 km (3 min)
Lékárna: Lékárna Mnichovice
8.7 km (12 min)
Škola: Střední škola řemesel Kunice
4.4 km (6 min)
Mateřská škola: Mateřská škola
4.4 km (6 min)
Sportoviště:
5.8 km (6 min)
Hřiště:
2.4 km (3 min)

Vzdálenost k

Podobné inzeráty v okolí

8 069

Aktivních inzerátů
bez provize

48 464

Realizovaných obchodů
tento rok

1 123 066 713 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Prodej chaty, chalupy 2+kk bez realitky

2.200.000 Kč