Pronájem bytu 1+1, 49 m² bez realitky

Přípotoční, Praha - Vršovice

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

P10, Vršovice - Nabízíme byt ve třetím podlaží cihlového domu s výtahem v klidné lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností (nedaleké obchodní centrum EDEN - TESCO, MÚ Prahy 10, školy, školky atd.) a dobrou dopravní dostupností (tram 6, 7, 24 - 3 min. chůze, tram 4 a 22 - 6 min. chůze, 16 minut tramvají na Václavské nám.). Prostorný pokoj je cca 25m2, orientace okna...
P10, Vršovice - Nabízíme byt ve třetím podlaží cihlového domu s výtahem v klidné lokalitě s velmi dobrou občanskou vybaveností (nedaleké obchodní centrum EDEN - TESCO, MÚ Prahy 10, školy, školky atd.) a dobrou dopravní dostupností (tram 6, 7, 24 - 3 min. chůze, tram 4 a 22 - 6 min. chůze, 16 minut tramvají na Václavské nám.). Prostorný pokoj je cca 25m2, orientace okna na východ, parketová podlaha. Kuchyň je vybavena linkou se starším sporákem, pračkou, mikrovlnou troubou a stolem pro 4 - 5 osob. Vedle kuchyně je spíž o velikosti 1m2. Z předsíně je možný vstup samostatně do pokoje, do kuchyně a také do koupelny a na WC. Součástí předsíně je vestavěná skříň. V předsíni, na WC, v koupelně a v kuchyni je položená dlažba. Parkování je možné na ulici nebo na vnitřním dvoře, který patří k budově.
zobrazit celý popis
We offer an apartment on the 3rd floor in a brick building with an elevator in a quiet neighbourhood. All necessary facilities are comfortably nearby (shops including TESCO EDEN, kindergartens, schools, City Hall etc.) and it is well connected to other parts of Prague (trams 6, 7, 24 - 3 min. walk, trams 4 and 22 - 6 min. walk, 16 min. by tram to Wenceslas Sq.). Spacious room is 25m2, windows...
We offer an apartment on the 3rd floor in a brick building with an elevator in a quiet neighbourhood. All necessary facilities are comfortably nearby (shops including TESCO EDEN, kindergartens, schools, City Hall etc.) and it is well connected to other parts of Prague (trams 6, 7, 24 - 3 min. walk, trams 4 and 22 - 6 min. walk, 16 min. by tram to Wenceslas Sq.). Spacious room is 25m2, windows oriented to the east, floor covered with wood parquets.
Kitchen is equipped with basic equipment including stove&oven (gas, electricity), washing machine, microwave oven and a table for 4-5 persons. There is a 1m2 storage room next to the kitchen. From the inner corridor there is direct access to living room, kitchen, bathroom and toilet. There is a built-in wardrobe in one part of the inner corridor. There are tiles on the floors of the kitchen, inner corridor, bathroom and toilet. Parking is possible either in the street or in the inner yard that belongs to the building.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
1+1
plocha:
49 m²
cena:
8.000 Kč
poplatky:
3.500 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více