Pronájem bytu Garsoniéra, 35 m² bez realitky

Leskava, Brno - Starý Lískovec, Jihomoravský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

pronajem cihlové novostavby 1+kk 35m,4p/5.Byt je plně zařízen.Vše NOVĚ.Rezidenční bytový areál LESKAVA při ulici Elišky Přemyslovny v Brně - Starém Lískovci je umístěn na okraji zástavby ulice Čermákova.

Jedná se o soubor obytných domů s vlastním komunikačním systémem (silnice, chodníky, parkovací plochy). V projektu klademe velký důraz na zeleň a oddychové...
pronajem cihlové novostavby 1+kk 35m,4p/5.Byt je plně zařízen.Vše NOVĚ.Rezidenční bytový areál LESKAVA při ulici Elišky Přemyslovny v Brně - Starém Lískovci je umístěn na okraji zástavby ulice Čermákova.

Jedná se o soubor obytných domů s vlastním komunikačním systémem (silnice, chodníky, parkovací plochy). V projektu klademe velký důraz na zeleň a oddychové zóny. Děti najdou dostatek prostoru k realizaci na budovaném sportovišti.

Areál je tvořen objekty bytových domů se značením A až H. Objekty A, B, C, D, E a F jsou pětipodlažní. Bytové domy G a H pak jako šestipodlažní. Bytové domy jsou postaveny vždy ve dvojici. Takto umístěné domy vytváří mezi sebou velmi příjemnou oddychovou zónu ve formě přírodního atria.

Přízemí objektů je tvořeno z části parkovacími prostorami, sklepními kójemi a nebytovými prostory, které budou zdrojem služeb pro nově vzniklé bytové domy (1.360 m2 nebytových prostor).

Bytový soubor Leskava uspokojí jak zájemce o byty malometrážní (od 33 m2), tak zákazníky s vyššími nároky na velikost bytové jednotky (115 m2).

V každém domě tak naleznete v blocích A-F 24 bytů s takto příjemnou velikostní skladbou.Většina bytů má rovněž svůj balkon. U bytů v nejvyšším patře pak navíc lze využít největší přednosti, a to skvělého výhledu a soukromí.

Po dokončení najdeme v areálu celkem 256 bytových jednotek v kategoriích 1+kk až 4+kk a 360 parkovacích míst.

Parkovací místa lze volit jako krytá v přízemí jednotlivých objektů. Lze rovněž využít služby parkovacího domu (objekt I), kde bude možno zakoupit parkovací stání nebo můžete parkovat na dostatečném počtu parkovacích míst při objektech.

Vše stavěno s využitím kvalitních materiálů samozřejmého evropského standardu.

Místem výstavby bytového komplexu je rovinatý pozemek při ulici Elišky Přemyslovny v katastru Starý-Lískovec, Městská část Starý Lískovec leží na jihozápadním okraji města Brna. Má svojí vlastní radnici, která se nachází cca 300 m od místa výstavby tohoto rezidenčního bytového areálu.

Umístění stavby a její architektonické řešení představuje pro své budoucí uživatele především tyto přednosti:

Starý Lískovec je jednou z atraktivních lokalit v Brně, vzhledem ke svému umístění v blízkosti centra
městská část Starý Lískovec patří počtem obyvatel i rozlohou (14.111 obyvatel a 3,28 Km2) ke středním v Brně.
umístění rezidenčního bytového areálu je na výborně osluněném místě uprostřed citlivě vytvořeného sadových úprav
v pěší dostupnosti městská hromadná doprava - tramvaje směr Starý Lískovec (číslo 5 a 8), trolejbus x25 a několik linek IDOS JMK. V jednání je přivedení MHD přímo do areálu bytových domů
8 minut MHD do středu města
pro motoristy snadné napojení z ulice El.Přemyslovny
moderní architektonická řešení
důraz na dostatek parkovací ploch
snadná dostupnost nákupních center (Kaufland, Albert)
restaurace, kulturní centra, obchody a služby, benzínové čerpací stanice, pošta, nemocnice
poblíž povede plánovaná cyklistická stezka
pro mladé rodiny důležitá dostatečná občanská vybavenost jako mateřská školka v nejbližším okolí a stejně tak základní škola bezprostředně sousedící s areálem
poblíž areálu se nachází rovněž římsko-katolický kostel
veřejné koupaliště
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
Garsoniéra
plocha:
35 m²
cena:
7.500 Kč
poplatky:
2.000 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
4
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více