Pronájem bytu 1+kk bez realitky
Na Břevnovské Pláni, Praha - Břevnov Zobrazit na mapě

8.000 Kč + 1.500 Kč
U této nabídky ušetříte 8.000 Kč za provizi.

Advertisement
Číslo inzerátu: 634750
Dispozice: 1+kk
Plocha: 20 m²
Cena: 8.000 Kč
Poplatky: 1.500 Kč
Město: Praha

Více informací

Poslat zprávu majiteli

Na tento inzerát se dnes podívalo 16 lidí

Popis

!!! KOMUNIKUJI VÝHRADNĚ PRES SMS NA TEL 607 000 003 NEBO EMAILU NABREVNOVSKEPLANI28@SEZNAM.CZ! NA EMAILY SKRZ SERVER BEZREALITKY REAGUJEME, Z DŮVODU SLOŽITOSTI SYSTÉMU, 1X TÝDNĚ. MOŽNÁ SLEVA PŘI PLATBĚ CASH.

# POUHÝCH 10 MIN DO CENTRA MĚSTA - NA HRADČANY, NÁJEM KOLEM 10000 KČ, NEMOŽNÉ, PROČ?!

# TOP DOSTUPNOST - VŠUDE PO PRAZE DO 30 MIN, NELZE TOMU VĚŘIT, ČTĚTE NÍŽE,TRAMVAJÍ č. 22.

PROČ VYBRAT NAŠE BYDLENÍ: Tato jednotka je připravená k okamžitému užívání, s vlastím sociálním zařízením a kuchyňkou s moderní dotykovou indukcí. Hledáme nájemníky minimálně na půlrok, upřednostňujeme však při výběru zájemce o dlouhodobější smluvní vztah tzn. oproti délce nájemního vztahu dáváme možnost získat diskont (z uvedeného nájmu) 0% = 6M až 20% = 5R a více, info podáme na prohlídce.

ZÁKLADNÍ VYBAVENÍ JEDNOTKY: Součástí objektu je také plné wifi pokrytí. V jednotce se nachází kuchyňka se dřezem a dotykovou indukční varnou deskou (skříň, jednolůžko s nočním stolkem, záclony a garnýže, stolek a židle., vlastní soc. zařízení se zrcadlem - bude dovybaveno dle dohody). Další příslušenství možno zajistit, viz níže info. Vytápění i ohřev vody - centrální plynová kotelna (vytápěné i chodby). Osvětlení LED panely. Možnost poštovní schránky.

NÁJEMNÍK VŽDY NA PRVNÍM MÍSTĚ: Aby se naši nájemníci vždy cítili v nájmu pohodlně a v čistém, je třeba s ohledem na část 24h cyklu, který tráví v jednotce především, myslet na spaní. Na počátku nájmu tak dáváme možnost každému získat úplně novou matraci v hodnotě 5000 Kč, z Flexifoam pěny, z antialergenní úpravou, za neuvěřitelnou cenu 500 Kč p.m. s tím, že matraci si při ukončení nájmu, i šestiměsíčního, můžete odnést s sebou do dalšího bydlení bez dalšího, a navíc jako dárek od nás dostane na dobu nájmu k užívání luxusní povlečení v hodnotě 1000 Kč.

POPLATKY: Nájemné se službami je paušálem a uvedené vč. všech provozních poplatků (elektřina, plyn, voda, úklid a osvětlení spol. prostor, + uzamykatelná popelnice).

OBJEKT: Jde o velmi klidný nájemní dům s dlouhodobějšími a velmi slušnými nájemníky. Objekt je situován mezi Oborou Hvězda a Lesoparkem Řepy (obojí cca 3 bloky) a má 2 vlastní adresy, a tedy Na Břevnovské pláni 151/28 a Bělohorská 151/259.

NÁKUPY: Kaufland je vzdálený 1 zastávku tramvaje a chcete-li jít pěšky, trvá to ca 10 min., tedy stejně krátce jako cesta tramvají na Hradčany – je to kousíček. Kaufland je zde největší v ČR, dvou patrový obchod food & non-food, mimo to v objektu také trafika, lékárna, kavárna s restaurací a venku pak fast-food, kde mají nejen výborné grilované kuře, ale také např. hamburger, staročeskou, smažák v housce nebo s hranolky a další rychlá jídla.
PARKOVÁNÍ: Zdarma Na Břevnovské pláni.

DOPRAVA A MHD: Vyjdete-li Na Břevnovské pláni, je to pouhých 900 m na stanici Metro A Motol, procházkou příjemnou přírodou, plnou flory i fauny. # Tramvajová stanice je v bezprostředním sousedství domu, na ulice Bělohorská. Tramvají jste odsud za pouhých 11 minut hned v samotném centru města, tedy na Hradčanech. # Toto velmi klidné bydlení Na Malém Břevnově s okolím plným zeleně v cihlovém domě, v přímém sousedství Obory Hvězda a Lesopark Řepy, s dobrou dostupností na metro Petřiny, nebo Motol. Linka tramvaje 22 Vás odveze bez přestupů na Hradčany (12 min) , Malou Stranu (18 min), Nové a Staré Město (24 min), Vinohrady (32 min) a Vršovice (36 min), mj. jedna zastávka tramvají Kaufland - myslím největší v Praze. Perfektní parkování u domu.

OKOLÍ A VOLNÝ ČAS: Jednotka se nachází v oblíbené rezidenční lokalitě Břevnova, 5 min. chůze do Obory Hvězda či Aktivního lesoparku Řepy, což je areál s 35 herními prvky a rozhlednou s toboganem. Směrem k zastávce kouká jen pár oken domu. Prakticky je však naproti přes ulici jen dvoupatrová zástavba, takže i zde je, a také díky kolmé protilehlé ulici k domu, běžíc rovně až k oboře, hezký nezastavený výhled a zeleň, což centrum málokdy poskytne a v centru jste za 10 min MHD. V pozadí je pak známá Obora Hvězda – jedna z největších oáz klidu v Praze, ve které se nalézá jedna z nejoriginálnějších staveb české renesanční architektury, Letohrádek Hvězda, jejíž tvar základů dal oběma jméno. Jak nejlépe vystihl André Breton, buřič a surrealista: „Na okraji propasti se otvírá zámek, postavený z kamene mudrců, zámek ve tvaru hvězdy.“ Kdo jiný by lépe popsal takovouto neběžnou architektutru konce 16. st. něž ten, jež se snažil celý život vysvětlit vesmírné síly pomocí písma, tedy básní.

NEOČEKÁVANÁ A RYCHLÁ DOSTUPNOST CENTRA: Toto velmi klidné bydlení Na Malém Břevnově s okolím plným zeleně v cihlovém domě, v přímém sousedství Obory Hvězda a Lesopark Řepy, s dobrou dostupností na metro Petřiny, nebo Motol. Linka tramvaje 22 Vás odveze bez přestupů na Hradčany (12 min) , Malou Stranu (18 min), Nové a Staré Město (24 min), Vinohrady (32 min) a Vršovice (36 min), mj. jedna zastávka tramvají Kaufland - myslím největší v Praze. Perfektní parkování u domu.

DALŠÍ MOŽNOSTI VYBAVENÍ JEDNOTKY: Je možno na základě dohody do jednotky instalovat/doplnit následující spotřebiče: Lednice - střední s mrazáčkem 500 Kč, velká se samost. mrazákem 800 Kč, rychlovarná konvice 150 Kč, mikrovlnka 300 Kč, minitrouba s dvouvařičem 400 Kč, přístup do prádelny (2 nové pračky) 220 Kč, klimatizace 1 200 Kč, malá tv uhlopříčka 19´ 400 Kč, tv s úhlopříčkou 55´ (140 cm) za 1 200 Kč, infrazářič 1 500 Kč (topení normální je v objektu, centrální, všude vč. chodeb.), přímotop do pokoje 1 200 Kč/ks. Veškeré platby uvedeny p.m. se splatností k datu platby nájmu a při završení ročního délky nájmu zůstává vybavení Vám, nájemníkovi. PŘÍSLUŠENSTVÍ JE VŽDY TOP 100% STAV - DOSTÁVÁTE ÚPLNĚ NOVÉ, to si myslím je třeba vyzdvihnout. Těšíme se na naše spokojené nájemníky.

ZÁVĚREM:Nájemné je vč. spotřeby medií. Složení 1x vratná záloha nájmu podmínka, možno rozložit na 2 platby. Nutné na prohlídce vidět všechny budoucí nájemníky osobně. Domácí mazlíčci na dotaz. RK volají zbytečně, mimo bezrealitky to mám exkluzivně u již vybraného zprostředkovatele.

Parametry

Internet: Zjistěte rychlost O2 internetu u vás doma. Advertisement
Číslo inzerátu: 634750
Dispozice: 1+kk
Plocha: 20 m²
Cena: 8.000 Kč
Poplatky: 1.500 Kč
Město: Praha
Městská část: Břevnov
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 1
Balkón: Ne
Terasa: Ne
Sklep: Ne
Lodžie: Ne
Parkování: Ne
Výtah: Ne
Garáž: Ne
K dispozici od: 21. 12. 2020
Číslo inzerátu: 634750
Dispozice: 1+kk
Plocha: 20 m²
Cena: 8.000 Kč
Poplatky: 1.500 Kč
Město: Praha

Více informací

Poslat zprávu majiteli

Na tento inzerát se dnes podívalo 16 lidí

8 084

Aktivních inzerátů
bez provize

2 819

Realizovaných obchodů
tento rok

54 877 385 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Nenašli jste, co jste hledali?
Nenechte si ujít žádnou nabídku a vytvořte si hlídacího psa.

Pronájem bytu 1+kk bez realitky

8.000 Kč + 1.500 Kč