Pronájem nebytového prostoru 15 m² bez realitky

Revoluční, Frýdek-Místek - Frýdek, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Zaběhlé a vyhlášené občerstvení na velmi frekventovaném místě – u Frýdeckého náměstí, v okolí náměstí již žádné jiné rychlé občerstvení není.

Denní tržby se pohybují okolo 3.000,- KČ a tržby za víkend okolo 9.000,- KČ.

V ceně odstupného je jedna lednice s mražákem, velký pultový mrazící box, velká prosklená lednice na nápoje, elektrický...
Zaběhlé a vyhlášené občerstvení na velmi frekventovaném místě – u Frýdeckého náměstí, v okolí náměstí již žádné jiné rychlé občerstvení není.

Denní tržby se pohybují okolo 3.000,- KČ a tržby za víkend okolo 9.000,- KČ.

V ceně odstupného je jedna lednice s mražákem, velký pultový mrazící box, velká prosklená lednice na nápoje, elektrický gril, elektrický sporák, 2 dřezy, profi fritovací hrnec, parní hrnec s ostny na napichování rohlíků, police, skříňky, velmi výkonný počítač, vlastní program, který vám spočítá veškeré tržby, stavy zásob atd., odsavač par, bezpečnostní kamera díky níž na monitoru neustále můžete sledovat co se děje venku ...

Za zvýšení měsíčního nájemného je možné přikoupit si vedlejší místnost (kde býval bankomat) a prodejnu rozšířit. V místnosti jsou plastová okna a je připravena na okamžitý provoz.

Pronájem přenechávám z důvodu stěhování se do Velké Británie, prodej tedy urgentně spěchá, stěhuji se první týden v březnu. Při rychlém jednání můžeme mluvit i o možné slevě.

Toto občerstvení je ve Frýdku-Místku vyhlášené, rád bych aby nastávající majitel pokračoval v zavedeném fungujícím systému (není to však podmínkou).

Rád budoucího majitele zasvětím do všech postupů přípravy všech pokrmů, předám kontakty na veškeré dodavatele a poradím kde nakupovat. Poradím taky s veškerými věcmi týkající se provozu občerstvení. Je to tedy ideální příležitost i pro začínající podnikatele.

Cena odstupného z pronájmu: 195.000,- KČ
Cena vratné kauce: 9.600,- KČ
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Nebytový prostor
dispozice:
Ostatní
plocha:
15 m²
cena:
6.600 Kč
poplatky:
1.900 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
1
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více