Prodej bytu 4+1 bez realitky

Boleslavská, Praha - Vinohrady

8.600.000 Kč

Popis

Nabízíme krásný slunný byt v Praze 3 - Vinohrady, 4+1 + spíž, v osobním vlastnictví (OV) o celkové výměře 119 m2 + 8 m2 (sklep) v Praze 3 - Vinohrady, poblíž metra Flora. V centru bytu je prostorná hala. RK NEVOLAT !!

Byt v Praze - Vinohradech je situován ve 3. patře nově zrekonstruovaného domu postaveného zač. 20. stol., s 8 nadzemními podlažími. Zdivo je cihlové o tlouštce 60cm. Nový luxusní výtah, nové fasády a střecha. Etážové vytápění a ohřev TUV vlastním plynovým kondenzačním kotlem. Rekonstruovaná koupelna a WC (samostatné).

Podlahy: parkety, dlažby, plovoucí podlaha. Orientace 70% jih, 30 % sever. Byt má nová dřevěná Eurookna s žaluziemi. Udržovaný, bez clonící zástavby před okny. Nízké poplatky za služby. Možnost parkování před domem v rezidenční zóně v Praze 3 či v garážích v nedalekém paláci Flora. O jeden blok jižněji začíná Praha 10, kde zóna není.
Cena za byt k jednání je 8,6 mil.Kč. Je možná dohoda o ceně a případně sleva.
Více informací a fotografií: http://byt-v-praze.topstranky.cz

Stav budovy: po celkové rekonstrukci
Popis rekonstrukce budovy: Nová střecha, nová fasáda, nový výtah, nová euro-okna s izolačním dvojsklem, nové stoupačky, nová společná anténa a satelit, nové vstupní dveře, výmalba. Nové schránky na dopisy. Sklepy rekonstrukcí neprošly.

Stav bytu: po částečné rekonstrukci
Popis rekonstrukce bytu: Kombinovaný kondenzační plynový kotel s nerezovým vložkováním komína, koupelna, WC. Etážové topení po částečné rekonsrukci. Kuchyňka zřízená v bývalé komoře. Bývalá kuchyň přeměněna na pokoj s plovoucí podlahou (do klidného dvora). Obnoveny nátěry dveří. Okna nová v souvislosti s celkovou rekonstrukcí domu. V ostatních místnostech dubové parkety původní, někde přebloušeny a opatřeny průhledným nátěrem. V bytě je zřízen rychlý internet a má momentálně nevyuřívanou připojku na telefon. Elektroinstalace kompletně vyměněna za modernější v měděných rozvodech cca před 15 lety.

RK v žádném případě nevolat!!

Show english description

Nejpohodlnější přepis energií online reklama

Parametry

UPC dostupné Televize, Internet, Kombinace
Číslo inzerátu 6403
Typ nabídky: Prodej
Typ nemovitosti: Byt
Dispozice 4+1
Plocha 119 m²
Cena: 8.600.000 Kč Chci hypotéku
Město: Praha
Městská část: Vinohrady
Typ vlastnictví: Osobní
Typ budovy: Cihla
Podlaží: 3
Balkón: Ne
Terasa Ne

Mapa

Podobné inzeráty v okolí

7 695

Aktivních inzerátů
bez provize

9 022

Realizovaných obchodů
tento rok

431 374 926 Kč

Ušetřeno zákazníkům
tento rok

Vytvořte si hlídacího psa a my vás upozorníme na nové inzeráty ihned po jejich vložení.

Prodej bytu 4+1 bez realitky

8.600.000 Kč