Prodej domu 300 m² bez realitky

Nový Rychnov, Nový Rychnov, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám rodinný dům - výhodná koupě.
Jedná se o rodinný dům mezi Pelhřimovem a Jihlavou v obci Nový Rychnov. V přízemí jsou 2 pokoje, kuchyň, sklad potravin a koupelna. V prvním patře 3 pokoje a koupelna. Dům je možno využít jako dvougenerační. Ve sklepě je velká a malá dílna s rozvodem 380 V, sklad topiva a kotelna. Dům má centrální vytápění. Cena k jednání...
Prodám rodinný dům - výhodná koupě.
Jedná se o rodinný dům mezi Pelhřimovem a Jihlavou v obci Nový Rychnov. V přízemí jsou 2 pokoje, kuchyň, sklad potravin a koupelna. V prvním patře 3 pokoje a koupelna. Dům je možno využít jako dvougenerační. Ve sklepě je velká a malá dílna s rozvodem 380 V, sklad topiva a kotelna. Dům má centrální vytápění. Cena k jednání – 1,8 mil. Kč.
Nedokončené jsou fasády a částečně podlahy ve sklepních prostorách. Pravděpodobné náklady na dokončení 0,4 mil Kč. Cena po dokončení v rozmezí 2,5 – 3 mil. Kč.
zobrazit celý popis
Family Residence for Sale – Handyman’s Bargain.
Property is located between cities Pelhrimov and Jihlava in village Novy Rychnov. First floor - 2 rooms, kitchen w pantry and bathroom. Second floor - 3 rooms and bathroom. It could be used as multigenerational house. Basement - 2 workshops with electric power 380 V, fuel storage and boiler room. House has central heating. Asking price - 1.8...
Family Residence for Sale – Handyman’s Bargain.
Property is located between cities Pelhrimov and Jihlava in village Novy Rychnov. First floor - 2 rooms, kitchen w pantry and bathroom. Second floor - 3 rooms and bathroom. It could be used as multigenerational house. Basement - 2 workshops with electric power 380 V, fuel storage and boiler room. House has central heating. Asking price - 1.8 mil CZK.
There is unfinished outside plaster and some of basement floors. Expected cost of finishing work is 0.4 mil CZK. Fair market value after finishing work - 2.5 – 3 mils CZK.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
5+1
plocha:
300 m²
cena:
2.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více