Prodej bytu 3+1, 72 m² bez realitky

M.Pujmanové, Havířov - Šumbark, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Nabízím prodej družstevního bytu 3+1 o rozloze 72m² na ulici Marie Pujmanové v Havířově – Šumbarku. Dům je po celkové revitalizaci - plastová okna, zasklená lodžie, bezbariérový přístup, nový výtah, sklep. Nachází se v klidné části se spoustou zeleně a možnosti relaxace v přírodě. U domu jsou parkovací plochy, v blízkém okolí pak dětské hřiště, škola,...
Nabízím prodej družstevního bytu 3+1 o rozloze 72m² na ulici Marie Pujmanové v Havířově – Šumbarku. Dům je po celkové revitalizaci - plastová okna, zasklená lodžie, bezbariérový přístup, nový výtah, sklep. Nachází se v klidné části se spoustou zeleně a možnosti relaxace v přírodě. U domu jsou parkovací plochy, v blízkém okolí pak dětské hřiště, škola, školka, lékaři, obchody, zastávka MHD 2 min, zastávka na Ostravu 5 min, vlakové nádraží 10 minut.
V bytě jsou vestavěné skříně, prostorná chodba, velký zasklený balkon. Byt je po částečné rekonstrukci, precizně udržován a v čistém stavu. Výhled je situován do ulice a částečně na Beskydy.
zobrazit celý popis
I offer the sale of cooperative apartment 3 +1 with an area of 72 m ² on the street Marie Pujmanové in Havířov - Šumbark. The house was completely revitalization - plastic windows, glass balcony, disabled access, new lift, cellar. Located in a quiet area with lots of greenery and relaxation in nature. The house is a parking area in the vicinity of the playground, school, kindergarten,...
I offer the sale of cooperative apartment 3 +1 with an area of 72 m ² on the street Marie Pujmanové in Havířov - Šumbark. The house was completely revitalization - plastic windows, glass balcony, disabled access, new lift, cellar. Located in a quiet area with lots of greenery and relaxation in nature. The house is a parking area in the vicinity of the playground, school, kindergarten, doctors, shops, public bus stop 2 min, bus stop at Ostrava 5 min, train station 10 minutes.
The apartment is built wardrobes, spacious hall, large glazed balcony. Flat is after partial reconstruction precisely maintained in clean condition. The outlook is situated in the street and partially on Beskydy.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
3+1
plocha:
72 m²
cena:
585.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Panel
vybavení:
Nevybavený
podlaži:
6
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více