Pronájem bytu 2+kk, 55 m² bez realitky

Herodova, Moravská Ostrava, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Pronajmu kompletně zařízený a upravený byt v 6. patře (pod střechou) s dispozicí 2+kk (obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice, koupelna, WC, chodba, šatna, botník, balkón). V bytě je lednička, sklokeramická varná deska, moderní horkovzdušná trouba, myčka, pračka, televize se set top boxem a pokojovou anténou, z nábytku pak skříně v obýváku, stůl,...
Pronajmu kompletně zařízený a upravený byt v 6. patře (pod střechou) s dispozicí 2+kk (obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, ložnice, koupelna, WC, chodba, šatna, botník, balkón). V bytě je lednička, sklokeramická varná deska, moderní horkovzdušná trouba, myčka, pračka, televize se set top boxem a pokojovou anténou, z nábytku pak skříně v obýváku, stůl, sedačka, jídelní stůl a dvě židle, v ložnici postel s matrací, komoda, psací stůl s pojízdnými šuplíky a pracovní židlí, v předsíní botník, věšák a zrcadlo. V kuchyni je také základní vybavení jako talíře, příbory, hrnce, nože atd.

V bytě jsou nyní už nová plastová okna (viz předposlední fotka), v domě také proběhla výměna výtahu (poslední fotka).

Z bytu je výhled do dvora s neobvyklým výhledem na budovu Nové radnice, takzvanou Zelenou tyčku :-)

Byt se nachází v samém centru města, takže nabízí výbornou občanskou vybavenost (obchody, restaurace, zábavu - Stodolní), odpočinek (řeku Ostravici a Komenského sady), sport (SC Ostrava).

Možno zřídit parkovací kartu R a parkovat přímo před domem.

Byt bude volný od prosince 2013.

Kauce: 1 měsíční nájem.
Smlouva: na 1 rok s možností prodloužení.
Výše nájmu: 8700 Kč za byt + 300 Kč za vodu (platba majiteli bytu), dále pak za plyn 1500 Kč (platba ČEZu) a elektřinu 500 Kč (platba ČEZu). Celkové náklady tedy 11.000 Kč.

PŘED PŘEDÁNÍM NOVÉMU PRONAJÍMATELI BUDE BYT KOMPLETNĚ UKLIZEN.
zobrazit celý popis
Fully furnished apartment for rent in the 6th floor (under roof), living room with kitchenette and dining area, bedroom, bathroom, toilet, hall, cloakroom, a shoeroom. The apartment has a fridge, ceramic hob, modern oven, dishwasher, washing machine, television + set top box and indoor antenna, then the furniture in the living room, table, sofa, dining table and two chairs, bedroom mattresses,...
Fully furnished apartment for rent in the 6th floor (under roof), living room with kitchenette and dining area, bedroom, bathroom, toilet, hall, cloakroom, a shoeroom. The apartment has a fridge, ceramic hob, modern oven, dishwasher, washing machine, television + set top box and indoor antenna, then the furniture in the living room, table, sofa, dining table and two chairs, bedroom mattresses, dresser, a desk with drawers and chair, in the hall shoe room, coat rack and mirror. The kitchen has basic equipment like plates, cutlery, pots, knives, etc.

The apartment now has new windows, the house also has new elevator.

The apartment has great outlook to Ostrava New City Hall, so-called Green stick :-)

The apartment is located in the heart of the city, so it offers excellent civic amenities (shops, restaurants, entertainment - Stodolní), recreation (river Ostravice and Komenského park), sports (SC Ostrava).

I also offer parking card to park directly in front the house (residential zone R).

The apartment will be free beginning May 2012.

Deposit: 1 month rent.
Contract: 1 year with possibility of extension.
Monthly fees: 8,700 CZK per flat + 300 CZK for water (to be paid to the owner of the flat), then gas for 1,500 CZK (to be payed to CEZ) and electricity CZK 500 (to be payed to CEZ). The total cost is 11,200 CZK per month.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Pronájem
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
2+kk
plocha:
55 m²
cena:
8.500 Kč
poplatky:
2.300 Kč
typ vlastnictví:
typ budovy:
Cihla
vybavení:
Vybavený
podlaži:
6
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více