Prodej domu 1.155 m² bez realitky

Plzeňská, Beroun, Středočeský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Jedinečná příležitost koupě domu v centru Berouna, vhodné jako investice, popř. prostory k podnikání a možnosti další výstavby. Výborná dostupnost Prahy.

Prodej nájemního domu v centru města Berouna (dům U slunce, adresa Plzeňská 26), který je umístěn na parcele o celkové výměře 1155m2 (možnost další výstavby). Dům se skládá ze 3 objektů, které jsou...
Jedinečná příležitost koupě domu v centru Berouna, vhodné jako investice, popř. prostory k podnikání a možnosti další výstavby. Výborná dostupnost Prahy.

Prodej nájemního domu v centru města Berouna (dům U slunce, adresa Plzeňská 26), který je umístěn na parcele o celkové výměře 1155m2 (možnost další výstavby). Dům se skládá ze 3 objektů, které jsou vzájemně propojeny, a to z 5 bytových jednotek (2NP: 51m2, 33m2, 92m2 a půdní byty - plnohodnotné
51m2 a 102m2), v 1NP se nachází restaurace (cca 190m2) a sportbar (cca 200m2). Objekt 3 a částečně 2 jsou připraveny k rekonstrukci a další výstavbě (možnost bytových i nebytových prostor), na nádvoří je možné parkovaní cca 12 aut. (projektová dokumentace k této rekonstrukci k dispozici na vyžádání.
Hlavní objekt domu (přední část viz foto) prošel kompletní rekonstrukcí (přesný popis k dispozici na vyžádání), další prostory vhodné k rekonstrukci a případnému podnikatelskému záměru.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
Ostatní
plocha:
1.155 m²
cena:
25.000.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více