Hledám Prodej bytu, 110 až 160 m² bez realitky

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Naše představa o novém bydlení je následující:

Obecná očekávání.

Pěkný, slunný a tichý byt se vstupy do jednotlivých místností z haly maximálně jeden pokoj může být přístupný z obývacího pokoje. Líbí se nám původní prvky prvorepublikové funkcionalistické architektury. Přejeme si byt s původními prvky jako jsou dveře a zárubně, původní kování a...
Naše představa o novém bydlení je následující:

Obecná očekávání.

Pěkný, slunný a tichý byt se vstupy do jednotlivých místností z haly maximálně jeden pokoj může být přístupný z obývacího pokoje. Líbí se nám původní prvky prvorepublikové funkcionalistické architektury. Přejeme si byt s původními prvky jako jsou dveře a zárubně, původní kování a parkety. Okna mohou být původní nebo nová dřevěná, pokud možno ne plastová.

Velikost bytu
Hledáme byt o podlahové ploše cca od 110m. Podlahovou plochou je myšlena plocha bytu ne balkon/terasa, sklep, půda atp. Ideální dispoziční řešení by bylo 4+1+pracovna+hala a balkón, oproti tomu minimální dispozice je 3+KK+pracovna+komora a hala. Byt by neměl být v přízemí nebo pod střechou.

Stav bytu
Byt může být v původním stavu před rekonstrukcí nebo po šetrné rekonstrukci s ohledem na původní prvky bytu.

Lokalita
Hledáme místo v širším centru Prahy (3,2,7 a 6) v původní zástavbě v docházkové vzdálenosti nějakého většího parku se hřišti pro děti, možnost sportovního vyžití ( kondiční běh atp.). Okna by měla být orientována na jih, východ nebo západ.

Celková cena

Co nejnižší :-) Celková cena je pro nás částka, která se skládá z ceny bytu, poplatku za případné zprostředkování a ceny předpokládané rekonstrukce (topení, voda, podlaha, případně repase oken atp.) Součet těchto částek by neměl přesáhnout cenu 6 500 000, pokud by se nám byt opravdu moc líbil jsme schopni o ceně ještě jednat, ale prostor pro navýšení je minimální.

Budeme rádi za nabídky, které se přiblíží naší představě.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
4+1
plocha:
110 až 160 m²
cena:
4.000.000 až 6.500.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Cihla
vybavení:
podlaži:
0 až 0
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více