Prodej domu 225 m² bez realitky

U Řeky, Karviná - Staré Město u Karviné, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Rozestavěný nízkoenergetický přízemní RD s podkrovím s vnitřní dispozici 3+1 v každém podlaží, celkové obytné plochy 225 m2.
Dům je umístěn v krásné staré zahradě v klidové zóně města na rovinatém pozemku o rozloze 2.724 m2. Konstrukčně se jedná o dřevostavbu, kde nosným prvkem je těžká sloupková konstrukce opláštěna deskou OSB s mohutnou tepelnou...
Rozestavěný nízkoenergetický přízemní RD s podkrovím s vnitřní dispozici 3+1 v každém podlaží, celkové obytné plochy 225 m2.
Dům je umístěn v krásné staré zahradě v klidové zóně města na rovinatém pozemku o rozloze 2.724 m2. Konstrukčně se jedná o dřevostavbu, kde nosným prvkem je těžká sloupková konstrukce opláštěna deskou OSB s mohutnou tepelnou izolací. Tepelná ztráta objektu je 5,5kW.
V přízemí se nachází vstup z jižní strany, zádveří, hala a 3 pokoje s kuchyní, koupelna, šatna, spíž a technická místnost. Z jídelny je výstup dvoukřídlovými francouzskými dveřmi na terasu na západní straně objektu.
Schodiště spojuje přízemí s podkrovím, kde jsou další 3 obytné pokoje, kuchyň, koupelna a komora. Z komory je výstup do neobydleného podkroví pod hřebenem.
V domě jsou dřevěné okna EURO 78 s termoizolačním trojsklem o součiniteli tep. Prostupu U= 0,7 W/m2K. Dům bude vytápěn krbovou vložkou s rozvody teplého vzduchu do většiny místností obou podlaží a tepelným čerpadlem o výkonu 7kW.
V projektu a realizaci jsou použity prvky feng-shuei. Dům má půdorys v proporcích zlatého řezu, v základech jsou osazeny polarizované úhlové kameny eliminující škodlivé složky zemního záření. Kanalizace je rozdělená na tzv. šedou a černou odpadní vodu. Černá odpadní voda z WC je svedena do vybírací sklolaminátové jímky, šedá z umývadel a sprch do kořenové čističky. Kořenová čistička, garáž a venkovní úoravy nejsou součásti ceny.
Dům se prodává jako hrubá stavba bez rozvodů ÚT, vody a elektro, bez obkladů stěn , dlažeb a podlah. Toto umožňuje kupujicímu dotvoření vnitřních prostorů domu dle vlastního uvážení a představ.
Dům je velmi vhodný i jako sídlo firmy. Díky velikosti pozemku umožňuje zřízení velkého množství stání pro osobní automobily na jižní hranici pozemku, vedle místní asfaltové komunikace.
zobrazit celý popis

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Dům
dispozice:
7+1
plocha:
225 m²
cena:
1.998.000 Kč
typ vlastnictví:
Osobní
typ budovy:
Nízkoenergetický
vybavení:
podlaži:
2
balkón:
Ano
terasa:
Ano
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více