Prodej bytu 5+1, 123 m² bez realitky

Horní, Ostrava - Hrabůvka, Moravskoslezský kraj

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám dr. byt I. kat 5+1 (obytná plocha cca 101 m2)+ balkon a dlouhá lodžie (20 m2) + sklep (2 m2), ve 3. NP ve výborné lokalitě v Ostravě - Hrabůvce.
NÁJEM JEN cca 6.000 Kč/měs (z toho: fond oprav cca 3.000 Kč/měs).
Dům je po celkové revitalizaci (zateplená fasáda, plastová okna se žaluziemi, nové výtahy), v nejbližším okolí je veškerá vybavenost (MHD, obchody,...
Prodám dr. byt I. kat 5+1 (obytná plocha cca 101 m2)+ balkon a dlouhá lodžie (20 m2) + sklep (2 m2), ve 3. NP ve výborné lokalitě v Ostravě - Hrabůvce.
NÁJEM JEN cca 6.000 Kč/měs (z toho: fond oprav cca 3.000 Kč/měs).
Dům je po celkové revitalizaci (zateplená fasáda, plastová okna se žaluziemi, nové výtahy), v nejbližším okolí je veškerá vybavenost (MHD, obchody, základní a střední školy, školky, poliklinika, kultura, služby).
Byt má kuchyň s novou kuchyňskou linkou (chladnička s mrazákem, velká myčka, digestoř)a s plynovým sporákem, z kuchyně je přístup do samostatné komory/spíže. V bytě je 5 pokojů, z nichž průchozí je pouze obývací pokoj. V chodbě je dostatek místa pro úložné prostory (šatní skříně, police na boty a úklidové prostředky, prostor pro uložení 2 jízdních kol), jádro je zděné, koupelnu s vanou je při rekonstrukci možno zvětšit, WC je samostatné. Z ložnice je přístup na balkón, z dalších 2 pokojů se vychází na 12 m dlouhou lodžii s výklenkem.
Orientace bytu je na východ (3 okna, balkón a lodžie) a na západ (4 okna). V bytě je rozvod pro kabelovou televizi a internet do více místností a počítačová síť.
Kromě kuchyně je byt bez zásadních úprav, v pěkném udržovaném stavu, je zde možno provádět různé stavební úpravy a rekonstrukce podle Vašich potřeb, vkusu a finančních možností.
Po dohodě je možno ponechat v bytě některé kusy nábytku, spotřebiče aj. zařízení.

zobrazit celý popis
For sale: Cooperative apartment I. category 5+1 (living area 101 m2) + baconies (20 m2) + cellar-box (2 m2), on the 3rd floor of an apartment block in the excellent locality in Ostrava - Hrabůvka. VERY LOW LIVING COSTS!!!! The apartment block has been completly revitalized ( a new insulated facade, windows with plastic frames and aluminium-sun-blinders, new lifts), any facilities in the very...
For sale: Cooperative apartment I. category 5+1 (living area 101 m2) + baconies (20 m2) + cellar-box (2 m2), on the 3rd floor of an apartment block in the excellent locality in Ostrava - Hrabůvka. VERY LOW LIVING COSTS!!!! The apartment block has been completly revitalized ( a new insulated facade, windows with plastic frames and aluminium-sun-blinders, new lifts), any facilities in the very close surroundings (public transport, shopping, kindergartens, elementary schools, a grammar school and secondary schools, medical care, culture).
The apartment has got a new kitchen unit (a fridge/freezer, a big dish-washer and a gas-stove), from the kitchen there is the access in a pantry. In the apartment there are 5 rooms (four of them are independent, only the living-room is a through one). In the hall there is enough room for wardrobes, shelves for shoes, tools, cleaners, etc., even a space for 2 bicycles), an ample bathroom can be extended, WC is independent. Windows orientation: East (3 windows and all the balconies), West (4 windows) .
In the flat there is a cable TV and internet network.
Besides the kitchen, the apartment is in general in the original status, it offers great potential of various adaptations and reconstruction according to your needs, taste and financial possibilities. It is possible to leave here some furniture, appliances etc.
show whole description

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Byt
dispozice:
5+1
plocha:
123 m²
cena:
1.350.000 Kč
typ vlastnictví:
Družstevní
typ budovy:
Panel
vybavení:
podlaži:
3
balkón:
Ano
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více