Prodej pozemku 7.500 m² bez realitky

Luka nad Jihlavou, Luka nad Jihlavou, Kraj Vysočina

Tento inzerát již není aktivní
Bezrealitky.cz

Popis inzerátu

Prodám stavební pozemek, situovaný na okraji spádové obce Luka nad Jihlavou, v místě je tedy zajištěna dopravní obslužnost a infrastruktura. Podél pozemku vede komunikace z Luk n.J. do Otína. Plyn a elektřina jsou přivedeny podél silnice ke kraji pozemku. Kanalizace bude obec budovat do dvou let, v sousedství se plánuje další obytná výstavba. Rozloha pozemku je 7421m2 a cena...
Prodám stavební pozemek, situovaný na okraji spádové obce Luka nad Jihlavou, v místě je tedy zajištěna dopravní obslužnost a infrastruktura. Podél pozemku vede komunikace z Luk n.J. do Otína. Plyn a elektřina jsou přivedeny podél silnice ke kraji pozemku. Kanalizace bude obec budovat do dvou let, v sousedství se plánuje další obytná výstavba. Rozloha pozemku je 7421m2 a cena k jednání je 2.100.000,-Kč. Pozemek je na prodej pouze v celku.
zobrazit celý popis
I have building parcel for sale in Luka nad Jihlavou (Czech Republic). The parcel is near of Jihlava (10km) and near of highway D1 (5km). The parcel has got 7500 square meters. There are electricity and natural gas and there will be water and drainage. The price is 2.100.000,-Kc.

Detailní informace

dostupnost UPC:
typ nabídky:
Prodej
typ nemovitosti:
Pozemek
dispozice:
plocha:
7.500 m²
cena:
2.100.000 Kč
typ vlastnictví:
Ostatní
typ budovy:
Ostatní
vybavení:
podlaži:
0
balkón:
Ne
terasa:
Ne
Tyto stránky používají cookies. Setrváním na stránce souhlasíte s jejich používáním. V pořádku Více